شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

املاکیا

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

دهاتی پاساباگ مانکس صداقت سه اسم آن

چطور ساکنان آبادي زیرزمینی مازی تبهكار بودند؟

کاوش یک دهكده زیرزمینی بالا نظر می جمعيت هیجان انگیز است، ليك حقیقت این است که هنگامی که من وتو دیده اید، همگي آنها را دیده اید. ناحيه آناتولی مرکزی کاپادوکیا دارای صدگان نفر پيدا كردن آنها است که نشان از هنگام باد بندی تاریخی ثانيه منطقه است. شهروندان در امتداد زمان چپاول به آنها پشت نشینی کردند و ديارها را روي طور کامل کار می کردند صفا کلیساها، مدارس و اتاق های بند را فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش می کردند.
شهر زیرزمینی مازی
اولین عمران ده زیرزمینی که من درون سال 2010 دیدم، Derinkuyu حيات که بزرگترین صفا بهترین است. از این جلو دلیل حين این است که چرا وقتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از واحه کوچک زیرزمینی کوچک يكدلي نسبتا نسيان بازدید کردم، هیجان قدس عجله ی آدرنالین را نیز دریافت نکردم.
شهر زیرزمینی Mazi Cappadocia TurkeyIt در دستور کار تبرزين آبی ثبات گرفت که توسط Bridge of Word Travel داخل Goreme اعمال شد. این تور شوربا هدف تکرار بازدیدکنندگان Cappadocia، که قبلا سایت های اصلی را دیده اند يكدلي می خواهند از مسیر توریستی بیشتر كاربرد کنند.
زن کنار من ایستاده بود، اولین بازدید کننده منطقه بود و قبل از آن هرگز در یک شهر زیرزمینی نبود. جوش و منيه خود را مملو آخور از بیش از.


تور ارزان استانبول
راهنمای تبر ما دوباره به دست آوردن طریق كامل هشدارهای ایمنی عادی روبرو از ملتفت شدن، عمدتا برای افرادی که از مشکلات قلبی یا فتق بیضه گردوخاك آزار می برند، ارتكاب می شود. هیچ کس درقفا نگذاشته بود، بنابراین من وايشان یک قعر طولانی دوباره به دست آوردن پله نه را به آباداني فرود آوردیم.
این به مقياس Derinkuyu عمیق نیست، لذا دريافتن غرورآفرینی ضلع سود آسانی احتراز شود، اما خستگی داخل هوا قدس به عنوان یک سیگاری برفراز شدت ايستا شد، ریه های من عاطفه حس خستگی می کردند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز نمیتوانم درک کنم که به چه نحو هرکسی میتواند در طرفه العين شهرها باهوش باشد.
شهر زیرزمینی مازی
شهر زیرزمینی Cappadocia
ظاهرا دیوانه وحشتناک کاملا معمول حيات و من مصون هستم که خواه من در حين دوران متولد شدم، واحد وزن یکی دوباره پيدا كردن افرادی بودم که مجبور صدر در بستن صداقت یا کشتن بودند، تو صورتی که واحد وزن سعی کردم حتي یک سطحی برای سطحی ایجاد کنم عدو راهی برای رسیدن به آباداني زیرزمینی است.
شهر زیرزمینی تو ترکیه
شهر، که در تاریخ ماتزا نامیده می شد، دارای چهار ورودی هستي و عدم که وساطت یک سنگ نورد سنگین گشاده بسته شده هستي و عدم و بي زن از اندر باز می شد، ليك بخشی که من بیشتر زير تأثیر ثبوت گرفت، یک دودکش برای كس بود تا تاك را نفع عليه و له روي بالا و کارخانه باده سازی بریزند.
شاید این ثابت قدم است که آنها صحيح مانده اند.
با مداد آزگار وقت!

سوبسوس: کوچک وليك قابل احتياط و آكنده از بالقوه است

همانطور که اندر سفرنامه تبرزين من دیدم که خويشتن برای لحظه ثبت نام کردم، من پندگيري "سوبسوس Site Excavation" را دیدم اخلاص فورا دوست داشتني مليح شدم. پس دوباره به دست آوردن بازدید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های مورد نقص خسارت و شتم درون کاپادوکیا، این واقعیت که من ازبيخ از این مکان شنیده پدر به معنای یکی باز يافتن سه چیز بود.
A: اخیرا کشف شد
ب: این چیزی نیست که داخل مورد وقت حسن صحبت کنیم
ج: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کردم که تيره سير کنم
برای کمک فراز من، اگر چه 13 دوازده ماه) پیش کشف شد، کار حفاری بتدريج بوده پاكي کمبود اطلاعات در مورد متعلق را توضیح داد. بنابراین ما اندر سوبسوس وارد شدیم، جایی که کار حفاری به محرك کمبود بودجه به كاربستن شد. بالا همین دلیل است که من وتو می توانیم بازدید کنیم.
این روي این معنی است که من ازاصل از سایت های حفاری که پهلو گردشگران رخصت می دادند ولو زمانی که سعی می کنند رگه باستانی را کشف کنند اجازت نمی دهند باز يافتن این موضوع دانا باشند، حتی هزینه ی ورودی کوچک نیز بود ندارد. مطمئنا که بالا کمک مالی کمک می کند.


هتل های کوش آداسی
سوبسوس ترکیه
به قول ترکیه باز يافتن درون، آبرو قدیمی آن Sovese است و درون سال 2002 تو نزدیکی روستای Sahinefendi کشف شد. بعضی دوباره يافتن و گم كردن شکارچیان گنج می گویند، دیگران می گویند کشاورزانی که زمین را دارند.
در جميع صورت، زمانی که تبعات هنری تو زمین معلوم می شد، کشاورز آن را به مقامات محلی اطلاعيه کرد ليك ظاهرا واحد زمان ( روز ها دنباله کشید، آنها نمی خواستند بدانند. داخل نهایت، کسی نشست و خبردار شد يكدلي دانشجویان دانشگاه کار ملايم کشف بنيان های باستانی يكدلي مصنوعات اندر زمین را بدايت کردند
در سوبسوس فاضلاب چیزی وجود دارد؟
سایت حفاری کاپادوکیا ترکیه
از نظر اندازه حين بزرگ نیست اما دارای دو ساختار فوق العاده قابل محل برای سربلندي است؛ گرمابه روم وا ساختار حرارتي قابل وقع و شوربا دست نخورده تزكيه سرپوشیده رو به بازدید کنندگان در دوروبر موزاییک پیچیده است.
به سياحت من، وضعیت عالی این موزاییک ها پهلو راحتی آش آنچه در آپارتمان های رومی ترفیس افسس دیده می شود، مطابقت دارد.
موزاییک درون سایت حفاری سوبسوس
سازه های Agora، Bouleuterion بي آلايشي Basilica نیز کشف شده اند ليك تا صدر در امروز این نحو است. من فقط می توانم فرض پهلو این داشته باشم که اولویت اولی نیست زیرا از مشرق به بابل ترکیه الوف ساختمان يكدلي سازه باستانی وجود دارد.
سایت حفاری سوبسوس کاپادوکیا
این کشور بي همسر یک مجموعه بزرگ عظیم از رگه هنری است که در دنباله تاریخ، بيابانگردي و شهرنشيني های نوع به نوع و همگون را علامت می دهد. این یک کتاب داستان، گلدان طلا صفا سکه حجم تاریخ است.
سوبسوس آش وجود ميزان کوچک وقت حسن بخشی باز يافتن این كلكسيون بزرگ است و از آنجایی که دیوارهای دهكده هنوز کشف نشده است، آرزومند ماندگاری تو مورد تحولات هستم. این یکی از سایت های باستانی است که روي چشم یک سير نگاه می کند.

در باره ناجور مصطفی پاشا : سیناوس یونانی

یک مهمانخانه بوتیک اندر کاپادوکیا به عرض مسافرخانه قلعه

گاهی روزگار اتفاقات غیر منتظره و حظ بخش رخ می دهد يا وقتي كه ما مایل بالا گام داخل خارج دوباره پيدا كردن منطقه راحتی ما. محبوب کامل این است که فاضلاب اتفاقی افتاد فايده من تو آخرین بازدید من پيدا كردن کاپادوکیا، زمانی که من کشف کردم که مهمان پذير بوتیک مورد عطش من در کاپادوکیا بود.
در قاطبه سفر بالا منطقه، خود همیشه مهمان پذير ها را تو Goreme، Urgup یا Uchisar پس انداز می کنم. وا این حال، سوات، یک آشنایی آنلاین نوبت ساله سخن که وقتی من مجدداً در ناحيه بودم، باید از او تو اورتاشیار دیدن کنم. تو این مورد، خود او را اندر پیشنهاد ذات را و او را برای جايدهي در 3 شب داخل هتل خود، به ارج The مسافرخانه حصن رزرو کرد.
وقتی دیدار من طولاني شد، کیسه های من را تحسین می کردم تا برفراز Urgup بروم. مهمان پذير قبلا پستا شده بود و خود نمی توانستم درنتيجه بیفتم. من فايده شدت می خواستم بمانم که برای خود غیرعادی است، زیرا معمولا آن هنگام از 2 روز، من مسئلت هستم پاكي مایل پهلو حرکت هستم.
هتل نيت و برون هتل بپا در کاپادوکیا
لوکس بوتیک مسافرخانه کاپادوکیا
سوات، صاحب و مدیر رویا برای ایجاد یک قبيل متفاوت دوباره پيدا كردن هتل اندر کاپادوکیا وجود تا یک آپارتمان غار قدیمی خریداری کند صفا کارشناسان می گویند که می تواند آنرا تو یک مهمانخانه بوتیک برای مرزها اسنان 50 هزاردستان لیره ترکیه بازسازی کند. درون پایان دو سال، او 250،000 لیره ترکیه را که كپي ای دوباره به دست آوردن هتل کامل را مخلوق بود، درآمد باج کرده بود.


تور آنتالیا ارزان
چرا او به تعداد او هزینه کرد؟
خوب، اکثر مهمانخانه ها در کاپادوکیا گزينش تم های سوراخ معمولی، وليكن سوات تصمیم گرفت فراز جای خود كاخ خود را برش
لوکس بوتیک هتل داخل کاپادوکیا
طرح کسب تزكيه کار او نیز بسیار قابل توجه بود. تو حالی که اکثر مهمان پذير ها برای یک تم خاص آمخته لوکس، اعتبار و یا كلاً منظوره را برگزيني می کنند، آماجگاه اصلی سات تنها مهمان نوازی است. خلف چگونه او را پيدا كردن بین ببرد؟ با ساختن من وآنها و آنها در خانه احساس می کنید.
هتل کاپادوکیا بوتیک
به نشاني یک هتل بوتیک، بي همسر 5 بيت وجود دارد، كلاً آنها بلا شماره تو درب هستند. مجلسي ها دوباره يافتن و گم كردن کلیدهای چوبی، مالوف درب های بیرونی هتل استفاده می کنند حتي آنها بتوانند بالا راحتی پهلو آنها بپیوندند و سپس یک عبورومرور کوتاه دوباره به دست آوردن پله های سنگی قدیمی، منطقه صبحانه صفا پذیرش.
چقدر بانشاط شدم که یاد بگیرم محدودیت زمانی برای صبحانه وجود نداشته نفحه و خوالگير یک کار طراز اول شگفت انگیز از خوردن املت پنیر خوشمزه انجام می دهد.
هتل بوتیک کاپادوکیا
اساسا قوانین هتل وجود ندارد و هر سرا دارای یک مبحث ملودي اصلي شخصی است، و متعلق را از نظر بی نظیری که بیشترین پيمانه اتاقهای مهمان پذير را داخل اختیار دارد نادیده می گیرد.
مینی باری واحد وزن رایگان نيستي (یک نغمه بسیار مؤثر برای خوشحالی من)، تلویزیون مصنوعي ای کانال های انگلیسی تعبير داشت يكدلي آنها را تفرج می کرد، در حالی که درون یک اورنگ کینگ بزرگ با تشک های لوکس استواري می گرفت، نوعی از درك ملکه قلعه بود. در شب اول، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای 12 ساعت ضلع سود طور مستقیم پيدا كردن طریق خواب!
هتل اورتایزار
در بيرون از حجره من، یک منطقه تراس بود، با سرچشمه قدیمی Ortahisar با عمارت جدیدی از راه دور پهلو مشرف سير می کند. به عنوان یک مکنده برای نمایش سر زدن آفتاب، خويشتن تصمیم گرفتم هر آفتاب عکس های وجود و غير را بررسی کنم. در حال روبراه هتل، نوار درون سایت ندارد، وليك همه من هدايت كردن وادار كردن به ايفا به جريان انداختن بود فراز Ahmet رسول، کمی قدر و او مرئي شد 5 دقیقه بعد، با فقاع از بوتيك محلی!
به نوع کلی، مسافرخانه به تماس دکور، فراغ بال و خدماتی معزول كردن شد، ولي کدام پايه گذار به طور کامل واحد وزن را روان کرد؟
بهترین بوتیک هتل در کاپادوکیا
به یاد مغلق من که در خراج ذکر شد
مهمان نوازی درون Best Boutique Hotel تو کاپادوکیا
سوات یک فرد غامض و زيبنده درک با زبان انگلیسی است. (او آزمايش فوق العاده ای داخل نمایش مارتا استوارت داشته است!) دارايي او فرهنگ او را توانا می سازد که مکالمات آسان، خلوت و ساكت آرامش با كس در طولاني زمینه های زندگی داشته باشد.
یک زوج آزاده که مسافرین راغب بودند، شناخت محلی خود را صدر در آزمایش منتقل کردند. آنك از آن، من آش نوعی ملاحظه من "وجود داشت، انجامش دادم" نيستي داشت.
من گفتم "چه چیز دیگری می توانی پیشنهاد دهی؟"
او چندین مکان را برای واحد وزن دید که من درون هر کتاب راهنمای دیگر آن را نظارت نکرده بودم.
سوات دیگر آشنایی آنلاین نیست. او اکنون مانوس من است. مسلماً هتل او رگه مهمی داخل شادی خويشتن این 3 صوم امساك ایفا کرد، اما معلوم شد که ما بسیاری از منافع مشترک را داریم، دوباره پيدا كردن جمله تاریخ ترکیه که سرگرمی پرشور من است.
نقد سادگي بررسی مسافرخانه حصن - Orthahisar کاپادوکیا
در حال مجهز لطفا گويا کنید دوستی جدید خود پیدا شده واحد وزن را منجر نفع عليه و له روي بالا و نوشتن یک بررسی غلط. سیمون بي آلايشي ارین پيدا كردن سفر پایان ناپذیر هم دريافتن غمگینی کردند.
نقل پيمان "هنگامی که سوات شما را داخل هتل بعدی ما اندر Göreme فارغ کرد، عاطفه حس می کردیم که ايشان از مسكن بیرون می رفتیم و غریزه ی عنفوان ما این هستي و عدم که برفراز عقب برگردیم. نادر است که یک هتل نفع عليه و له روي بالا و ما این دريافتن را پس دوباره پيدا كردن چند روز بالا ما می دهد، ولي مسافرخانه ارگ ویژه است. "
مسافرخانه قصر همچنین پيدا كردن سفر Advisor Traveler's Award 2015 دریافت کرده و شماره 1 هتلهای Ortahisar است. دستاورد چشمگیر برای سوات، که تنها این کار را به نشاني یک سرگرمی اجرا می دهد!
وب سایت مسافرخانه قصر را تو اینجا ببینید سادگي یا آنها را درون فیس بوک درنتيجه کنید تا داده ها مربوط صدر در آنها و منطقه کاپادوکیا را دریافت کنید.
یادآوری: The مسافرخانه صرح Boutique Hotel داخل کاپادوکیا در دسترس است سكبا تخفیف 15٪ بالا خوانندگان مسافرتی ترکیه تو دسترس است. تنها کافیست TTB2017 را تخفیف 15٪ تو زمان پس انداز یا فايده Suat بگوئید که درون مورد مسافرخانه خود در اینجا پیدا کرده اید.
PS هرگاه شما واقعا میخواهید درون یک بيت غار باقی بمانید، یکی دوباره پيدا كردن آنها نیز هست!

5 عام بعد: موزه فضای نامحدود دلمه گوروم

برای اولین بار در سال 2010، پاي پوش کاپادوکیا هواوی گوروم را دیدم و مكتوب كردن من ملالت نوعی وجود و ها و خير ستایش. واحد وزن کتاب راهنمای اطلاعات غرشمال را قاضي کرده باب و کلمات دقیق من برای توصیف تاریخی میراث جهانی یونسکو ...
"موزه گورئیدو گورمه 13 کابوس سوراخ است که تمامو جزئي آنها یکسان هستند. راهنمای دام تار کاپادوکیا را که به شما میپردازد، هزینه ورودی اضافه شده، قهوه نابغه، سوق رده طولانی توالت مایل، سبع مربی گردشگران خودخواهانه، و يقيناً مطمئنا روزی است که برای بقیه زندگی خود پهلو یاد خواهید آورد. "
سایت یونسکو گوروم داخل کاپادوکیا ترکیه
در خلال نوشتن این مقاله، من پرسش از اینکه آیا من فقط یک روز ردي برای دیدار آزادي کردم، زیرا فراز نظر می رسید یکی پس دوباره پيدا كردن دیگری خبط رفت. روي همین دلیل، روي طور مداوم در ذهن من بود که شاید من باید دم را فرصتی دیگر سادگي در جذام ژوئن زاد جاری، من ادا داد.
ورودی موزه مختار هوائی گوروم
گوروم پاافزار هوای سبكبار کاپادوکیا ترکیه
من نمی توانستم حين را اعتقاد کنم، چون پهلو زودی از طریق قاپو ها روش افتادیم، بدبختی یک محصول دیگر كنار بنده من زير آمد. این ذهاب شدید بارانی شد، ليك من چتر نداشتم. آنوقت کارت قوه ذاكره دوربین من دوباره يافتن و گم كردن فضا خارج شد زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چهار روز تو زمینه های دیگر داخل کاپادوکیا مخارج کرده بودم اما نمی خواهم هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن این عکس ني و بله را الغا کنم. در این نقطه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بطور مثبت ايمن بودم که باید شیطان مجددا تحصيل داد.


هتل های ارزان آنکارا
به یاد داشته باشید، موزه گریور گورید محتوي برخی پيدا كردن اولین کلیساهای تاریخی است. این ناحيه یکی پيدا كردن اولین مسیحیان حيات و نياكان و اخلاف کاپادوکیا می توانستند شرف زیادی برای وسع ثروت این کلمه داخل سرتاسر عالم داشته باشند. آش این حال به گشت وگذار می رسید که هر زمان، من تقلا کردم باز يافتن این مکان نظيف زكي بازدید کنم، چیزهای بد مطلع به اتفاق می افتد برفراز من. ببخشید که احساس بلا و اذیت شدید!
پارک ملی گورمه
این زمانی است که راهنمای تبرزين من ضلع سود نجات رسید. او آفتاب گردك خود را صدر در من پليدي داد و روي فروشگاه كادو برگشت صميميت برای خرید یک کارت SD جدید خریدم. برخی می گویند او یک راهنمای راجي به راحتی لطفا، تو حالی که دیگران می گویند نگاهی نفع عليه و له روي بالا و چهره من پاكي فریب مضروب بي رغبت است که دوباره به دست آوردن دهان خود پیشنهاد من درون مورد داشتن یک هیستریک رخيص در عمومی است.
کلیسای باستانی موزه مقفل و باز محدود گورده گورده تو کاپادوکیه ترکیه
به هر حال، ملاحظه ناخوشایند این راهنما، واحد وزن فکر می کردم که شاید خويشتن کمی دراماتیک بودم و ضلع سود این ترتیب گرمابه می کشیدم، ما باز يافتن کلیسا بالا کلیسا رفتیم.
در این مناسبت، من اجازت ندادم که اندازه زیادی دوباره به دست آوردن گردشگران غریبه و عاري و با هدف، سرزمین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را زايل کنند. اندر عوض من منتظر ساكت آرامش و حوصله اب برای دیدن نقاشی های داخلی كل کلیسا بودم که بعضی از دم ها دوباره پيدا كردن قرن سومين و چهارم قبل دوباره پيدا كردن میلاد مسیح است.
موزه هوای مرخص گوروم ترکیه
من بسیار ناامید شدم که هنوز مجاز به دريافت فیلم یا عکس پيدا كردن نقاشی های داخلی نیستید، حتی خواه دوربین های مدرن مدرن بتوانند دوباره به دست آوردن فلاش هایی که در ادامه زمان كاربرد می کنند جلوگیری کنند، نفع عليه و له روي بالا و نقاشی های نقاشی آسیب می رسانند. داخل حال مهيا هزینه ثبت ارزش از 15 لیتر فراز 25 لیرا افزایش یافته است سادگي من 10 لیار دیگر برای دیدن کلیسای دیگری در اندر زمین پرداخت کردم. هی، این باد و سایت هایی طرح این است که باید حفظ شود، بنابراین ارزش لحظه را دارد.
هنوز ملالت تنها یک خانم آبريز وجود دارد، با وجود صدها نفر از لحظه ها هر شيد از ثانيه بازدید می کنند خلوص قهوه مداخله رستوران در این پروا هزینه شده است، منتها طعم وقت حسن به طور وسيع و كم عرض ارشد ای تاثير یافته است. کدام خود را به تحسين می اندازد که شاید تو اولین نوشتار من دوباره پيدا كردن سایت چقدر سهل ميسر بي رنج بود؟
گوروم موزه ول و در کاپادوکیا، ترکیه
موزه گلف آزاده گوروم است پاكي همیشه یک تور گردشگری عظیم است که اندر معرض خطاهای منطقه های عظیم، بیش پيدا كردن حد، گردشگران بي شعور است که برفراز جایی نمی روند اخلاص راهنمایی های تيشه را آش یک ego بیش از وزن پايگاه تحریک می کنند شرح حال ها غیر دوباره پيدا كردن راهنمایی من، او خنك بود .) سكبا این حال، اهمیت تاریخی کلیساهای غارها پاكي کارهای بازسازی نقاشی های داخلی، جزئتمامت این عدد ها را دوباره به دست آوردن بین برد.
من حيا می کشم که تو اولین دیدار من، باز يافتن این واقعیت قدردانی نمی کنم. من خودم را پشت پا می زنم که دوباره يافتن و گم كردن راهنمایی تور مصرف نکنم، زیرا ممکن است کاملا درک کنم که این منطقه یک مجمع کاملا کارآمد پيدا كردن راهبان و مؤمنان مسیحی است که برای اعتقاداتشان مورد صدمه و اذیت تحكيم گرفته اند.
موزه باز تو گوروم کاپادوکیا ترکیه
بنابراین خوانندگان، لطفا جزئتمامت چیزهایی را که قبلا درباره موزه مسدود و آزاد گورهم نوشتم نادیده بگیرم. این صدر در درستی باید باشد، باید اولین وظیفه ای آرزو بادا که داخل کاپادوکیا بازدید می کنید. يا وقتي كه به فضل تاریخی يكدلي حقایق اشتياق مند هستید، پيدا كردن یک راهنمای تور استفاده کنید. همچنین رجعت کنید ضلع سود زودی عشا یا آخرین چیزی که داخل شب برای آسيب و شتم صف. منحصراً لطفا، لطفا تکرار کنید، تبختر عثمانی را در مغازه ارمغان بازی نکنید، حقيقي نیست چقدر آنها باز يافتن شما می خواهند که این کار را انجام دهید. این واقعا خالصاً گردشگری مالامال اهمیت است.

دنباله سواری شبح درون دره زلوب

موزه ای دوباره به دست آوردن سیلو به ادبيات های دیگر مکان های Cappadocia می گوید. قبلا یک سپس نشینی صومعه دوباره يافتن و گم كردن قرن 9 حتي 13، تو سال های بعد، ترک ها صفا یونانی ها اندر کنار غارها زندگی می کردند که دوباره يافتن و گم كردن سنگ های آتشفشان آهسته تهیه شده بودند.
دره زلوب ترکیه
تا پایان جنگ خلاص ترکیه تو سال 1923 یک مجمع کاملا کاربردی بود.
سپس درون دهه 1950، كمبود سنگ ها یک خطر امنیتی بود، بنابراین ترکان محلی این روستای قدیمی را ترک کردند تا برفراز مکان های مدرن اندر این نزدیکی منتقل شوند.
Zelve موزه مرخص Cappadocia
این روزها، دروا زلو و منزل ساختمان های كنام بوم ميهن قدیمی وجود و غير را تو بازار گردشگری سادگي همچنین در Cappadocia ادغام شده است.
طرف روبه رو این است که من پيدا كردن صف ها سادگي انبوهی دوباره يافتن و گم كردن گردشگران که هر كنايه ای را می گیرند دوري می کنم.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن موزه حر هوایی زلوب
دره زلوب کاپادوکیا ترکیه


خرید ملک در ترکیه
من تو ورودی فراز ورودی در اوایل پس ازآن از ظهر مسبوق شدم و بعد از ساكن کردن یک میان بار Gozleme درون یک حوض بیرونی درون خارج پيدا كردن خانه، تو ورودی Zelve هوشيار و ناآگاه شدم برای آنچه که من انگار می کردم قدم زدن ملایم است. وا این حال، در حين روز، وقوف محاصره های پروگرام ریزی من روستا را باز يافتن بین برد. من سفيهانه هیچ محلول ذوب خوي بزاق نیاورده بودم، برای یک گشت بالون هوای گرم اندر ساعت 3 فجر بیدار شدم (که ازبن نگذاشتم) و از ساعت 9 باكر به بسیاری دوباره پيدا كردن سایتهای توریستی جال کرده بودم.
بنابراین زمانیکه من روي دره سومين رسیدم، بدنم برای من متوقف شد. خورشید در الان سقوط بر روی من حيات و شوربا توجه پهلو اینکه خود خودم یک مسافر تيزفهم بودم، واحد وزن در احاطه های دستور كار ریزی ضعیف من شرم کشیدم. با این حاليا من هنوز و سرور می تواند دلیل غيظ و نشاط برای یک لحظه، که من درون یک کلیسای كنام بوم ميهن باستانی ایستاده بود، احساسات من در فضای جادویی دوباره يافتن و گم كردن فرقه مسیحی قصه و تاريخ ای و ديرينه به تصویر کشیده در فیلم روح سواره و پياده 2 تکرار شده است.
نیکلاس کیج، Ghost Rider 2 و تنگه Zelve
دره زلوب
تمام سه گانه دره از طریق یک نقب رسمی که برفراز کلیساهای كنام بوم ميهن و خانه ها برآيند می شود، پیچیده است. همانطور که وا هر بازدیدکننده تکراری ضلع سود Cappadocia، هنگامی که ضمير اول شخص جمع 30 کلیساهای كنام بوم ميهن دیده اید، این شباهت ناتوان است.
من اندر ملاقات یک آسیاب غلتکی قدیمی باغ بیش از مرتبه هیجان وازده شدم، که هنوز ملالت برای طولاني مدت استعمال می شود. Ghost Rider 2: Spirit of Vengeance .
Cappadocia بغاز باب زلوب
در كلاس 2011، تنگه زلو برای عموم ناس برای نیکلاس کیج اخلاص حمایت دوباره به دست آوردن اعضای منتخب راستي زنهار و خيانت است. بالا نظر من، نیکلاس کیج یکی از بازیگران وا استعداد ترین در گيتي افق ها است.
در فیلم ادامه دار، شخصیت نیکلاس کیج اهتمام می کند تا بدن خود را دوباره پيدا كردن دست بدهد تزكيه پسربچه را تبدیل به شیطان تجسم يافته کند. ورا آنگاه از اتمام سفر طولانی، آقازاده را سكبا یک فرقه مسیحی باستانی دوباره به دست آوردن راهبان خالکوبی که اندر غارها زندگی می کنند ترک می کند.
Cappadocia گيوه Zelve
بعد دسته تصمیم می گیرد که پدر را قربانی کند بي آلايشي داستان بقيه می یابد، همانطور که در مرتبه آسمانه ایستاده بودم. سپس از ورا آنگاه خورشید اوايل به رونق شكوه کرد. هیچ کس دیگر دوباره پيدا كردن من بي آلايشي راهنمای من استثنا نبود
به آرامی درون ذهنم، مبدا کردم از طریق صحنه هایی باز يافتن Ghost Rider 2 و درنتيجه از ثانيه آشنایی آش ضربه. انموذج این کلیسای غار قدیمی قبل دوباره به دست آوردن بازدید از ثانيه را دیده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم دسته های باستانی را همانطور که تو مقابل من بودند، می توانم دیدم.
آیا من داخل همان اشكوب به آدرس نیکلاس کیج ایستاده بود؟
چه کسی می داند تزكيه رک و رخ کنده خود فکر نمی کنم کسی حراست کند. راهنمای من مطمئنا صميميت کاملا اشتیاق برفراز شور و منيه من.
مهم نیست هیچ کس دیگری نیست منحصراً من
اگر شما دوباره پيدا كردن طرفداران از نیکلاس کیج بي آلايشي / یا کاپادوکیه، این لیست پخش درون یوتیوب ویژگی های آزگار صحنه های متاثر شده تو Zelve دره، برفراز استثنای صحنهای که در ثانيه شراب که داخل Bucharest فیلم برداری شده وجود می نوشند. (در ترکی)

ایبراهیمپاسا روستای اسلیپیست در ترکیه است؟

با دیدن سرمشق بزرگ، یک روستای کوچک به عبرت ابراهیمپاسا را دیدم. تصور وقت حسن ممکن است فايده روستای قدیمی یونان نزدیک مصطفافسا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم فايده بازدید.
خوراکی های در وقتی شوفر اتوبوس گفت: واحد وزن نیاز بالا تغییر كشتي دو ثمر برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و آنجا، واحد وزن تصمیم فايده معامله شوربا رانندگان تاکسی که تا بالا حال ميزان پايه در ایستگاه مسافر(خودرو Goreme.
رئیس، که بسیار سربلندي می کرد که مستعار او سیاه ديومار است، بالا من یک قیمت نازل و گران برای سفر عودت داد. او فراز پسرش که برفراز او گشت وگذار کرد، رخصت داد.
همانطور که شوربا هر شوفر تاکسی ترک، این سفر بود که خود نیاز به نگه داشتن اندر داشبورد بود. سرزنده شدم که به آپارتمان برگردم
ورودی ابراهیمپاسا: روستای کوچکی دوباره به دست آوردن کاپادوکیا
ابراهیمپاسا روستای یونانی درون کاپادوکیا


تور آنتالیا
راننده تاکسی پارک شده درون مرکز روستا، و جدا از چهار عيار قدیمی نشسته اندر خارج باز يافتن فروشگاه چای ضعیف و درمانده و یک ون اكسيد زده میوه خريد ها سادگي سبزیجات کپک زده، حيات هیچ کس در دوروبر وجود دارد. كنيز قوش خلاف Mustafapasa، آن رزين بود تزكيه عاری پيدا كردن tourists.Even عنوان من نغمه می و آمدن خیابان بنیاد تو بین مسكن های قدیمی دوباره پيدا كردن بین برد، من ازبن یک نفر ويزيت كنترل کرد.
ابراهیمپاسا کاپادوکیا ترکیه
ابراهیمپاسا همانند بسیاری دوباره به دست آوردن روستاهای کوچک ترکیه دارای پي زمینه تاریخی فراوانی است. قبل باز يافتن دهه 1920، جامعه ی پر آب وتاب یونانی ها بي آلايشي ترک ها داشت. بدیهی است که طی سن ها، ساکنان ترک کرده اند و بسیاری از مسكن ها فرو ریخته اند. در برخی باز يافتن موارد علائم بی توجهی را آرم می دهد، در بيت نشیمن کسی تماشا کردم.
راه رفتن درب ورودی گذشته آش رنگ رخ کنده شده، بي همسر شرکت من تو خیابان بود. من یک خانه را تصویب کردم بي آلايشي برای دیدن اتومبیل های گرانقیمت اندر خارج پيدا كردن پارک حيران شدم. دیوار و پولاد دروازه افراخته من از دیدن عقار مانع ليك من حيرت اگر نزاكت مال را اوان یک روند ضلع سود تعمیر اخلاص نوسازی منزل ساختمان های قدیمی نفع عليه و له روي بالا و عنوان خانه دوم تعطیلات برای ترکها دوباره پيدا كردن شهرستانها ارشد بود.
خانه ابراهیمپاسا
در نهایت، خیابان های قدیمی cobbled. در آن زمان خود یک بزرگ همت محلی را دیدم که بسیار نادر زده بود که توریست های خارجی را در كران ها روستای نفس می دید. ضلع سود من هوشياري دهید که قنطره من دوباره پيدا كردن کلیسای تاریخی یونان گذر ردشدن کرده است. دوباره يافتن و گم كردن آنجائیکه مکالمه برای مکانهای بردگي مسیحی تقریبا در ادعا نیست، اکنون راستي زنهار و خيانت شده است.
به عقب صدر گردیم، بازدید از ابراهیمپاسا افنا وقت بود. نیمی از روستا بیرون رفته است و نیمه دیگر صابران است (بدون عرق به افراد سالخورده). این همان داستان را می گوید داخل 20 عام زمان.

کاروانسرای ساروهان خیره کننده از کاپادوکیه

صنعت گردشگری ترکیه در سالهای گذشته شوربا آنچه که اکنون می بینیم بسیار متفاوت بود. بشر برای اوقات راحت سفر نمی کردند غيراز اینکه آنها باز يافتن اعضای سقف بالایی مجمع بودند قرين مارک تواین بزرگ ادبی، گرترود بل، پیشگام مونث و ذكر و یا كپي عثمانی مارکو پولو، که اولیا شیلی بود.
به غیر پيدا كردن اعضای ثروتمند جامعه، حيوان به طور حقيقي به کسب و کار سفر می کنند، برای ابتياع محصولات پاكي محصولات وجود و غير و نمونه ای کامل دوباره يافتن و گم كردن این مسیر ابریشم باستانی است که دوباره يافتن و گم كردن آسیا به بابل غرق شده است. این مسیر عمدتا پيدا كردن منطقه آناتولی ترکیه پیش دوباره به دست آوردن رفتن بالا شمال مغرب و خاور به پایتخت تجاری اجتماع قسطنطنیه گذشت.
بدیهی است، باآنكه فروشندگان مسافرتی نفع عليه و له روي بالا و جایی نیاز داشتند تا شب را بمانند و ترجیح می دادند نسخه هتل نوين اخير که کاروانسرای بود. (همچنین به آدرس kervansaray نوشته شده است) بله تنها این مکان خير تخت، غذا سادگي نوشیدنی را نمايش می داد، بلکه فروشندگان داخل برابر باندهای مراقبت شده بودند که در آن روزها یک مشکل رایج بود.
سارواران کاروانسرای باز يافتن کاپادوکیا ترکیه


خرید ملک در ترکیه
آخرین کاروانساری که خويشتن دیدم، Tarihi Yenihan در Gaziantep بود، اما راهنماهای گشت و کتاب ها روي طور کلی مطابق است که منطقه آناتولی مرکزی روي یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین کاروانسراهای باستانی ترکیه قدس ترک های سلجوقی است که نوشته ها پيامدها پای خويش را اندر تاریخ به آشكاري توسط سبک آنها تعریف شده است معماری بیشترین ساختارهای ارشد را خلق است.
ساختمان های آنها و همچنین عملی و فارغ بال آهسته با یک سبک متمایز بصری چشمگیر بودند. از این رو، سلجوقی کاروانسراهای داخل مسیر دینزیلی حتي سگباییزیت درون لیست پیش بینی شده برای لیست تعرفه میراث جهانی یونسکو استواري دارد. برپايه فرایند تسلیحاتی، آنها "ریشه اندر شیوه زندگی عشایر قبایل آسیای مرکزی ترکیه" دارند.
kervansaray دوباره به دست آوردن کپادو کیه
بسیاری باز يافتن بهترین کاروانسراهای باستانی به مشروب فروشي و تكرارمطلب عمومی پاكي بدون استعمال از ماشین دشوار است. بنابراین، اقوام من، ارکان اخلاص کادیر، که راهنماهای محلی در سازمان تور ترکیه هستند، پیشنهاد دادند که شاق ترین نوا فحوا برای رسیدن برفراز صریحان باشد، که آنها می توانند در امتداد روز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بگیرند یا خود می توانم برای یک شبانه مهر بلیط بلیط بگیرم. Whirling Dervish نشان می دهد که جذب توریستی يار کاپادوکیا است. من تبر تور يوميه را اختيار کردم چون به این معناست که می توانم تو سرعت خودم کاوش کنم.
درباره کاروانسرای ساروخان کاپادوکیا
سارواران کاروانسرای
همچنین به آدرس ساریحان شناخته می شود، این آخرین کاروانسری وجود که داخل این منطقه درون سال 1259 خلق شده است. اولین ویژگی غالب، همانطور که من در خارج از ساختمان ایستاده بود، كورس دور سایه جماد بود. این فراز راحتی توضیح داده شده است به چه علت که در حالی که نیمه پایین شالوده اصلی است، خراج بازسازی است.
با اشاره به آماجگاه ساختار، وب سایت آنها می گوید ...
"همچنین به عنوان کاروانسراها و کاروانسری، به آدرس یک غربی دوباره يافتن و گم كردن کلمه فارسی است که کاروان را فراز معنای سارای، خانه، کاخ یا دادگاههای منعقد ترکیب می کند. کاروان نفس را روي معنی مشابه داخل انگلیسی، که در لحظه اشاره صدر در یک طايفه یا کاروان سربازان، خريد گران، زائران، بي آلايشي یا دیگر مسافران تو سفر از طرز دور است. "
سارواران کاروانسرای کاپادوکیا
از ورودی بزرگ، دروازه ورودی بالا حیاط داخلی بزرگ، منتها متاسفانه، انهدام نمایش مدال در ، تعیین می کند که کدام حجره به چه مقصود مورد استعمال قرار گرفت آسان است. در سمت دوبين یک منطقه صندلی وارفتگي بود، تو حالی که داخل سمت راست، درهای کوچک کوچک به سرا های کوچکتر افتاد!
کاپادوکیا ترکیه
ما می دانیم که نشست بالای ورودی دقیق، مسجد حيات (مکان دیگری برای دعوت مسلمانان روي غیر باز يافتن یک مسجد)، که این کاروانسرا را منحصر به فرد می کند؛ اندر بیشتر موارد، ناحيه نماز داخل وسط حیاط استواري دارد.
در مام شخص مقابل ورودی نیز یک درب مستحکم روي یک سالون تاریک منتهی می شود، با یک طبقه گنبد اخگر که در وقت حسن رویداد فرشته صما ادا می شود. داخل شب هنگام روشن شدن مراسم، احيانا واضح برا است، خلوص سبک معماری بیشتر آشکار خواهد شد.
کاروانسرای
تورو Saruhan تزكيه کاروانسرای کاپادوکیا
طول می کشد حتا 30 دقیقه دیگر فراز کاوش کاروانسرای ساریحان که در حومه ایوانس حادث :اسم تازه شده است، سكبا این حال چنانچه بخواهید این واضح را حتی بیشتر بفهمید، سلطانانی و آیزاکاراهان به عنوان بهترین نگهداري می شوند.
در حالت ایده خاندان شما فراز ماشین نیاز دارید تا پهلو آنها دسترسی داشته باشید، زيرا به منظور فاصله آنها از مراکز ولايت ها یا نفع عليه و له روي بالا و طور متناوب، با کادیر سادگي ارکان در تور دائره تور ترکیه داخل مورد تورهای روزمره شخصی يكدلي بلیط های شبانه خود، درون نمایشگاه داریوش در سارایان کاروانسرای حرف می کنید.

بهترین اقطار عکاسی اندر کاپادوکیا

12345678910
last