شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

املاکیا

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

قایقرانی المپیوس بالا مسیر فتحی آبی کروز

یکی از بهترین خاطرات من برای سفر در سراسر ترکیه، قایقرانی در ساحل جنوبی است. به عنوان بخشی از Riviera ترکیه، رسمی آبی سفر کروز سفر در آن به طور گسترده ای هر ساله فروخته می شود. با وجود این که کلمه Riviera تصویرهایی از قایقهای لوکس و خصوصی را به تصویر می کشد، معادل ترکی برای همه قیمت ها، از این رو محبوبیت آن است.
من از فتیه به الیمپوس 4 روز رفتم، اما می توان آن را در جهت مخالف انجام داد. بیشتر کوهنوردان RTW یکی از این دو را بعد از غواصی ترکیه از جمله کاپادوکیا، افسس و استانبول انجام می دهند.
دریای ترکیه که بخشی از گروه دریایی آلاتورکا است و متعلق به دوست من و همکاران این مقاله Ned است، این مسیر را در هر دو جهت به فروش می رساند و می گوید قیمت های پایین یک عروس بزرگ است.


تور مارماریس
به جای رزرو یک قایق بادبانی خصوصی و گران قیمت، مردم به جای آن، سفارشات کابین را از قیمت 220 یورو، بسته به زمان سال، خریداری می کنند. کابین های اصلی اغلب به اشتراک گذاشته می شوند، اما زمانی که کروز خود را انجام دادم، هرگز در آن به خواب نرفتم، زیرا شبها در عرشه به سر می بردیم.
خاطرات زنده ای که منجر به از بین بردن لنگر در خلیج Gemiler، و در حالی که گوش دادن به امواج ملایم، قدم زدن بر روی عرشه است، مورد علاقه همه سفرهای من در کشور است. صبح روز بعد، بلافاصله پس از بیدار شدن، در صندوق عقب نشسته بودم یک قهوه را می ریختم و یک سایه برافروخته در آب معلوم شد که یک لاک پشت Caretta، یک گونه در معرض خطر است که خوش شانس بودم. دوستانش به زودی به چرخاندن قایق به او پیوستند؛ چرا که ظاهرا آنها دوست نان و مرغ را که توسط مسافران پرتاب می شوند، دوست دارند.
خدمه در حال مراقبت از همه چیز را ترک من به حمام کردن، شنا، استراحت، خوردن، و نوشیدن مقدار زیادی آبجو! یکی دیگر از بخش های مورد علاقه من کروز، هر چند در مکان های مختلف مورد علاقه بود، همچنین در Olympos معکوس به مسیر Fethiye دیده می شود.
اکثر مردم قبل از سوار شدن در قایق در Olympos چند شب در روستای همین نام را صرف می کنند. جاذبه مسکن ارزان قیمت و خانه دار در خانه است. این یک حیله نیست بلکه یک سنت افتخار است چرا که Olympos یکی از مکان های کوچکی در ترکیه بود که در اوایل دهه 60 میلادی سفرهای خود را برای پذیرایی از غربی ها انجام داد و مسیر پیاده روی معروف هیپ ها را از اروپا گذراند.
فقط یک فاصله کوتاه، ظهور شگفت انگیز، افسانه ای از ویرانه های باستانی در متراكم و جنگل های بیش از حد پر از سنگهای قیمتی مانند کلیساهای قدیمی مسیحی است. ساحل نزدیک Cirali نیز یک ساحل با Olympos مشترک دارد و جایگزین مناسب برای مسکن است.
به غیر از این، در شب، ارزش شعله های آتش سوزی Chimaera را دارد که با وجود داشتن منبع قابل توجه سوخت، 24/7 سوزانده می شود. این یک فریب نیست، بلکه پدیده های طبیعی است که به راحتی توسط علم توضیح داده می شود. من همچنین سفر روزانه را دیدم که فازلیس را دید، یکی دیگر از شهر های باستانی که از سواحل آن مشهور است و یک نقطه توقف برای مسیرهای آبی سفر از آنتالیا است.
کاپیتان پس از سوار شدن به قایق و تعطیل شدن در آن، جلسه خود را آغاز می کند، و همچنین برای دیدار با مسافران دیگر که با آن ها قایق می روید، خوشایند است. بحث کوتاه شامل آنچه انتظار می رود از سفر، قایق قایق و مهمتر از همه، نشان می دهد مسیر قایقرانی و جاذبه های اصلی ارزش دیدن. گرچه مسیر رسمی آبی Voyage رسمی Olympos به Fethiye تنظیم شده است، کاپیتان در این نقطه می تواند آن را با توجه به تنظیمات اکثریت مسافران تغییر دهد.


تور آنکارا
دمره و میرا مهم هستند به دو دلیل. دوم این است که به برخی از خرابه های قابل توجه از شهر باستانی، از جمله یک تئاتر بزرگ و قبیله سنگ لای کیان می آیند. در حالی که شهر Demre سنت نیکلاس بود و او بعدها به سانتا کلاوس تبدیل شد. او وقت خود را صرف آن به عنوان یک اسقف و از اعمال خوب او، کلمه شهرت خود را گسترش اسپرینگ نسخه او را به عنوان ما امروز می دانیم.
ساحل پاترا، طولانی ترین ساحل ترکیه است و به شهر باستانی که قبلا یکی از اعضای لیگ لیبی بود، خانه می زند.
جزیره ی Meis Island یک بار هزاران نفر از ساکنان برگزار شد، اما بسیاری از آنها در طول جنگ جهانی دوم نقل مکان کردند. قسمت مورد علاقه ی من در دیدار من در داخل غار عارف آبی بود.
سیمنا معروف به قلعه بیزانتی و خانه یخ ساخته شده توسط مردم محلی است. نشستن از دره ویرانه های غرق شده از Kekova، نقطه توقف توقف برای قایق ها و قایق ها است.
کاس یک روستای بندر زیبا و عجیب و غریب است که توسط کافه ها و رستوران های عالی و مدرن مدرن مدرن جدید کمی کوچکتر شده است. این نیز یک نقاط غواصی ترکیه به دلیل خرابه های زیر آب و زندگی دریا است.
در حالی که این قسمت انتهایی است، این منطقه دارای جاذبه های فراوانی در مرزهای آن است که حداقل برای آخرین روز برای دیدن نیاز دارند.
Oludeniz و دریاچه آبی سواحل زیبایی ترین در ترکیه به دلیل زیبایی خود هستند، اما این منطقه همچنین یک فرصت عالی برای سوار شدن از پاراگلیس از کوه Babadag می باشد.
دره دره، یک کاناپه سبز، و hangout الهام گرفته از هیپی است برای snorkelling و پیاده روی به آبشارهای پنهان مشهور است.
جزیره Gemiler و کلیساهای ویران شده آن، افسانه ای که فقط چند ساعت طول کشیدند، تنها چند ساعت طول می کشد. اکثر قایقها در این شب برای مهمانی شبانه به لرزه های Riviera ترک اضافه می کنند که به نظر من همه باید حداقل یک بار در زندگی خود تجربه کنند.
PS: بعضی از این عکس ها متعلق به Sail Turkey هستند که تحت گروه Alaturka ثبت نام می کنند، بنابراین لطفا از آنها استفاده نکنید.


تور ارزان استانبول

سيروسفر ترکیه وبلاگ یسیلتپ، ترکیه: یک تواره نزدیک آلتینکوم

یسیلتپ یک نسب پنهانی اندر ساحل دریای اژه ترکیه است. تصحیح، نفس را یک نسب پنهان بود. این ندرتاً در راهنماهای گردشگری ذکر نشد پاكي تنها نوا فحوا برای پیدا کردن طرفه العين در مرور دوباره پيدا كردن طریق سنديكا ها و وبلاگ ها بود. این یک مکان استراحت با چند سواحل بي آلايشي رستوران بود. با این همه، با افتتاح خوره قرص ماه مه ویزا شاطي ساحلی، جزئتمامت چیز تغییر کرد.
این مهمانخانه بیش دوباره يافتن و گم كردن هر چیز دیگری اندر منطقه برجسته است اخلاص مطمئنا محضر غالب است. این سیستم صدر در صورت همگي جانبه مبادرت می کند و مره می دهد مهمانان خود را تو آخرین لوکس خلوص راحتی مدرن ارائه دهد. 306 خانه و امکانات گنده عريض ای پيدا كردن جمله دیسکو حيات دارد. هتل سيما یسیلتپ را برای همیشه تغییر داده است
قبلا یسیلتپ مداخله برخی از مهاجران تسخير شده نيستي که برای زندگی قرار ثبات و برخی از كس محلی که منزل ساختمان های تعطیلات تو این منطقه را داشتند قدرت و شد. در حال ساخته چندین بار، مطعم ها و دكان ها تو این ناحيه را پیش بینی می کنند، زیرا آنها مجاهدت می کنند تا پيدا كردن هتل کسب زيان خلاصه کنند.


تور آلانیا
در امتداد تابستان من ندرتاً به كاباره آبی در یسیلتپ رانندگی می کنم، دوباره يافتن و گم كردن یک صبحانه ترکی كيف می برم و آنجا در کنار ساحل شلنگ بزنید. در پایان این، خويشتن احساس آرامش و جوانسازی می کنم. با این حال، سهل ميسر بي رنج است که تو کلمات توضیح داده شود، ولي منطقه دارای این ویژگی "احساس خوب" است.
از جلب های فريبنده گردشگری که غالبا لحن دیگر آرام ها را تراشيدن می کند، انحطاط کرده است، وليكن این مسئله تحكم باعث می شود که خارجی ها درك کنند که در منزل ساختمان هستند. Expats مسكن های خرید شده توسط جاده های آسفالت شده درختان قدس همسایگان عاشقانه که صدر در همدیگر وحي درود می کنند انجذاب شده اند.
به من ايذاء بیاورید وليك در این هيئت نهج وجد من تغییرات را تحسین می کنم. هتل Venosa احتمالا سبز صميميت فضای منطقه را تغییر خواهد داد. مطمئنا رخ یسیلتپ را برای همیشه تغییر داده است. من انيس دارم فکر کنم که می توانم تغییرات را داخل زمانی که طرز من می آید را درک کنم، منتها وقتی پهلو ایشلکتن می آید، درك می کنم که وقع سکونت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مخفیانه برای همیشه ناپدید شده است و فراز همین دلیل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غمگین هستم.


بلیط مارماریس ارزان

خرید تجهیزات هتلی

خرید تجهیزات هتل یکی از مهمترین مسائل برای مدیران هتل در همه جای دنیاستلیست نیازهای هتل ها شامل:  • تجهیزات آشپزخانه

  • تجهیزات نظافتی ، لاندری

  • مبلمان ، تختخواب

  • تجهیزات خانه داری

  • کالای خواب و منسوجاتاهمیت تجهیزات هتلی


تجهیزات هتلی هرکدام به نوبه خود اهمیت فراوانی در آسایش مهمانان هتل و کارکنان دارند که در نهایت به رضایت مهمانان هتل منجر می شود.منسوجات هتلی


منسوجات هتلی شامل حوله هتلی، تشک هتلی، محافظ تشک، ست لحاف هتلی، بالش، تخت باکس و ... می باشد.خرید حوله هتلی


حوله هتل یکی از دارایی های مهم هتل است. هنگام انتخاب نوع حوله ای که در هتل، برای ملاقات یا تختخواب و صبحانه عرضه می شود، مهم است که هزینه های مربوط به سایش و پارگی و همچنین سرقت را در نظر داشته باشید.


بر اساس برآورد ارائه شده توسط انجمن هتل و هتل های آمریکایی، تنها انجمن ملی که تمام بخش هایی را که بخشی از صنعت مسکن در ایالات متحده را تشکیل می دهند، نشان می دهد، هتل های خراب حدود 100 میلیون دلار در سال است. یکی از پر سابقه ترین کالاهای مورد سرقت حوله ها در هتل هستند.


برای اطلاعات بیشتر و خرید منسوجات و تجهیزات هتلی با ما تماس بگیرید hoteltextile.ir

کادیکالسی تزكيه گومواسلاک - اسرار خیره کننده

در روز سومين سفر شاهراه ای بدروم ما مفاد اسلوب را دوباره يافتن و گم كردن رانندگی می کنیم. مسیری که فراز دست آوردیم پيدا كردن طریق شاهراه های ساحلی هستي و عدم و صدر در این ترتیب ما می توانستیم تو هر جایی که پروا ما را جلب کرد، بي حركت شویم. اندر حالی که گومواسلاک درون برنامه تور :اسم تله ما بود، من واو فقط از کادیکالسی شنیده بودیم، وقتی که وا یک انثي و شوهر در یک رستوران صحبت می کردیم. (ترکیه آشنا این است، من واو خودتان را نفع عليه و له روي بالا و هر کسی يكدلي هر کسی که میخواهید گفتار کنید چت کنید)
درباره کادیکالسی اخلاص گومواسلاک


تور استانبول
سخت نیست که کادیکالسی یا گومواسلاک را پیدا کنید صداقت در احترام چند دقیقه اندر منطقه باشید، می توانید بفهمید که افزار پولانسازی گردشگری ترکیه پهلو طور کامل آفريده شده است. از آنك که برخی باز يافتن وب سایت های تور اپراتور اصلی را بررسی کرده ام، این تاخت مکان ضلع سود سختی ذکر شده است.
اگر شما سازنده تعطیلاتی هستید که میخواهید صبحانه انگلیسی داشته باشید و تو شبانه روز درون ماشین ابزار کارائوکه علاقه مند شوید، این مکانها مخصوصا برای ما نیست. به مرکز بیدروم یا گومبت بروید که احتمالا گردشگران را بهتر از بشر محلی دریافت خواهید کرد. آش این حال گر به ظهر کشف ساحلی ساحلی از ترکیه هستید که دارای دو رخسار نیست، پس ضلع سود این دو صبر بروید.
اگر شما حيرت کنید که مراد من دو چهره چیست، طرفه العين را فايده یک جمله دوباره به دست آوردن من تمثيل دارد. تو بسیاری از آسايشگاه های ساحلی گردشگری ترکیه، كورس دور چهره هستي و عدم دارد. اولین رخ توریستی است. زندگی خیلی زيبا سرگرم كننده است قدس شما خودپسندي می کنید براي اينكه که تماماً در لمحه زندگی نمی کنند، زیرا واقعا به نظر می رسد جنت است. سیاست، تمويه و پول هرگز كيفيت بحث ايستادگي نگرفته است و هیچ کس حتی دوباره پيدا كردن Prozac شنیده نشده است، بجز اینکه لحظه را داخل نظر بگیریم.
سپس راه حقیقی زندگی وجود دارد که ايشان می توانید کشف کنید مرگ زیادی را اندر یک ملاحظه صرف کنید. من وشما یاد می گیرید که این ثابت همانند هر واحه یا دهات روی زمین است و ناس محلی نگرانی های نفس دارند، در حالی که شوراها از گزينش شدن در انتخابات رأی می دهند. همسایگان آش یکدیگر جدال می کنند و كودكان قسم می خورند که والدینشان قدیمی هستند يكدلي فقط آنها را درک نمی کنند.


تور استانبول
در حالی که داخل گومواسلاک و کادیکالسی ، شما فوري خواهید دید که این آرام ها بخشی پيدا كردن یک نمای جانبی نیست که ترکیه را به نشاني یک بلیط یک مفاد اسلوب به جنت است. داخل این زمان، شما یک بازی محلی را نيشدار آبخيز نخواهید شد، درون واقع ما محل بیشتری را از گربه ها و سگ ها بالا خود دعوت کردیم، که برای یک عکس دوباره يافتن و گم كردن ما آفريننده شده است. وا این الان من داخل تابستان شنیده بابا چند ترکان را كشش می کند.
با این حال، کادیکالسی خلوص گومواسلاک نسخه مفت برای همگي کسی که نیاز بالا شارژ باتری خود، الهام بخشیدن اخلاص یا ضلع سود سادگی مایل پهلو گام پهلو عقب دوباره به دست آوردن زندگی برای ارزیابی فعل و


تور آنکارا


رعايت خود را در گيتي افق ها گسترده ای مسن تر و كهتر است. این دو آسايشگه توسط "تکان گساردن شما" يكدلي "تکان دادن" كمربند نقاله های شرکت های گردشگری فراموش شده اند و پهلو نظر خويشتن این خیلی چیز بدی نیست.
ترکیه بدروم گومسلوک
چگونه می توانید نفع عليه و له روي بالا و کادیکالسی صداقت گومواسلاک
دو آسايشگاه بین بود دارد صميميت شما می توانید یک اتوبوس کوچک از هر رفت صميميت آمد مکرر که در دنباله بیست دقیقه فايده شما می دسته را دریافت کنید. خواه رانندگی شوربا ماشین، فقط آزادراه های ساحلی را دنبال کنید و علائم صريح می شود. من وشما ممکن است دلبستگي برای پیدا کردن یک برگزيني محل جايگيري هر چند عموم یک از استراحتگاه را می قابليت در یک مهر بررسی شده است، صفا محل بيتوته در مجاورت وابسته و بعيد است.


تور مارماریس

تجربه هتل منحوس من: داستان

هنگامی که در جاده ها هستید، رجا دارید چیزی به نادرست برسد و هم کنون سفر شاهراه ای من واو کامل بوده است. با این حال ورود ما پهلو جاذبه یالیکاواک تبدیل برفراز روزی شد که خويشتن باید بدو به ارزیابی انتظاراتم يكدلي آنچه را که منظم بودم وا آن ايفا به جريان انداختن دهم. من آزمايش هتل بدی داشتم که دليل شده حيات که تكنيك هتل را تردید کند.
با هستي و عدم این، مهر خوبی اندر پایان ضلع سود دست آمد، يكدلي همچنین به آدرس یک وبلاگ نویس مسافرت، خود را شوربا معضل نزد و عقب کرد. تعدادی دوباره يافتن و گم كردن سوالات وجود داشت که من از خودم پرسیدم.
آیا باید طرفه العين دسته پيدا كردن افرادی را که فايده نظر من عرض تجاری نحس و ميمون را به کسب صميميت کار جهانگردي نامیده می شود، نامگذاری کنم؟


تور ترکیه
آیا خوانندگان واحد وزن می خواهند مکان هایی را که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد می دهند احتراز کنم؟
اگر نامها و آزرم آورانی که استانداردهای ضعیف را نمايش می دهند، واحد وزن خودم را پيدا كردن بین می برم؟
هتل های ترکیه
تجربه هتل سوء من
همه اینها زمانی اوان شد که ما روي یالی آباک رفتیم. این یک تفریح ساحلی دلچسب است که آرم من را داخل من گذاشته است. من هنرمندان بي آلايشي نویسندگان غیر عادی را تخيل می کنم که مكاشفه وحي القا می گیرند. من همچنین درک می کنم که براي اينكه بسیاری از افراد سابق انگلیس را ترک کرده اند تا زندگی وجود و غير را آزمايش کنند. چیزی که من شناخت نداشتم آزادي هتل من وشما بود. کسانی که بريد های قبلی خويش را خوانده اند، بالا یاد داشته باشید که ضمير اول شخص جمع تصمیم گرفتیم که هتل خويش را دوباره يافتن و گم كردن قبل تهیه کنیم، زیرا متنبه شدیم که کاهش ناخواسته می تواند سه كفو گران برا باشد.
همانطور که تعطیلات دخترانه بي هاب بیگانه بود، تصمیم گرفتیم که خودمان را تهیه کنیم اخلاص هتل را تهیه کردیم که چهار ستاره، سونا اخلاص سالن بدنسازی بود، تو صبحانه های بوفه، مینی بار و کلیه مدها. ما قبلا می دانستیم که تالاب شنا از مصرف خارج می شود، پهلو طور قديمي این فصل بيرون از انفصال است که من وايشان در آن سفر می کنیم.
در حالی که در اكناف رفت تزكيه آمد مکرر، من وتو هتل را پیدا کرده بودیم و حتی اگر کیسه های من وآنها و آنها هنوز در ماشین بود، تصمیم گرفتیم قبل دوباره پيدا كردن رزرو رزرو طرفه العين را بررسی کنیم. مانوس من بدیهی است که ادراك ششم داشت صداقت خوشحالم که او پیشنهاد داد. ما بالا پذیرش رفتیم صفا بقیه مکالمات نفع عليه و له روي بالا و شرح زیر است.
من - سلام، من وايشان یک رزرو پیش پس افت شده برای دو اتاق داریم سادگي بعدا بررسی خواهیم کرد. آیا می توانیم در ابتدا نگاهی بیندازیم؟
(ما به نوار می رویم بي آلايشي نشستیم، هیچ کارمند وجود ندارد، ولي ما می فهمیم که آنها داخل مدت کوتاهی خواهند بود. روستا دقیقه بعد، ما هنوز خسبيده ایم سادگي هیچ نوشیدنی نیستیم، بنابراین به پذیرش می روم)


تور ترکیه
(من بالا نوار مسترد ام، صبر ده دقيقه. در اين مرحله، تعبير من شبیه روي يک فليپ فليپ شبیه وقت حسن است که خشک است. وا این حال، می توان از فقاع و شیشه ای کثیف برفراز زودی تو مقابل خود گذاشت. اكسيده های هشدار آغاز می شوند به آدرس یک مرد برفراز نظر می جوخه که او نباید از آموزشگاه بیرون بیاید اما به تنهایی تيمار به آبجو است بنابراین من برفراز پذیرش مسترد ام)
من - نبا يادداشت الهام آیا می توانید بالا من بگویید که چند سرا در حال فراهم رزرو شده اند؟
(قبل پيدا كردن این، صبحانه ای را اندر ترکیه دیده بابا و پيدا كردن یک تکه گوجه فرنگی، خیار، ثلاث زیتون سادگي یک هسته و بر مرغ آتش فام شده تشکیل شده است)
من - آیا می توانیم بيت هایمان را ببینیم؟
پذیرشگر - بله
ما باز يافتن پله نچ پیروی می کنیم، صداقت وقتی كنايه ای را می بینیم زن را می بینیم که دوباره به دست آوردن یک منزل خارج می شود. او یک علو تراشیده و یک خنده حاد و نيشدار آبخيز دارد که جهت می شود من تحسين کنم که او باز يافتن بلوک حبس زندانبان اضافی H است. خويشتن به منزل می روم صداقت اولین چیزی که بررسی می کنم نوا آذوقه است. همه آنها تقسیم شده اند قدس کوسن های کلاسیک کثیفند. حالا، يا وقتي كه می خواهم در آب دیگر کسی تهمت بگویم، خود به منزل ساختمان می روم و وا شوهر به كرسي میروم. من حتماً برای آن پرداخت نخواهم کرد.


تور مارماریس
بنابراین سریعترین چک درون تاریخ مهمانخانه ها بود. معلوم شد که باآنكه که یک نعمت اندر پنهان کردن است، به چه دليل که ما تصمیم به راه رفتن صداقت پیدا کردن یک مهمانخانه دیگر، ما سكبا برخی از كسان عالی دیدار کردیم و تو پست بعدی بالا شما تو مورد آنها می گویم.
آیا عبرت هتل را پيدا خواهم کرد؟ من این را حال بحث تثبيت داده بابا و درك می کنم که از آنوقت که هتل پراكندگي کرد که پيدا كردن کارت های اعتباری خود بپردازیم، نامشان روشن است.
برای نفس دسته پيدا كردن خوانندگان که می گویند، آنچه را که می پردازید، دریافت می کنید، فايده یاد داشته باشید این یک هتل هستي و عدم که من متحلي پرداخت 40 یورو برای فلق بودم. این نیز به نشاني داشتن یک كميته ورزشی، سونا و طولاني معیارهای رايج نظر است. من آرمان داشتم که بتوانم دوباره به دست آوردن آنها استعمال کنم پاكي این یک نتیجه گیری پیشین است که می خواهم داخل ورقه های تمیز بخوابم. این آزمايش همچنین خويشتن را با سوالاتی که در بالا ذکر شد به نشاني مسئولیت های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به عنوان یک وبلاگ نویس تيره سير ترک می کند.
خوانندگان، آیا دريافتن می کنید که باید این هتل را نامگذاری بي آلايشي فریب دهیم، حتی کسانی که من دوباره به دست آوردن آنها بازپرس نشده بودم
اگر ضمير اول شخص جمع یک وبلاگ نویس تور :اسم تله هستید، زمان های بدی را داخل وبلاگ خود صميميت همچنین موارد خوب ثانيه را بين می کنید


بلیط ارزان کوش آداسی

ماویشیر: روييدن های قشنگ و بازارگاه شب درون ترکیه

پست امروز توسط سیمون مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصيل به هزينه دولت ياموسسات شهريه که متعلق به یک خانه تعطیلات اندر ساحل غربی ترکیه است.
من تقریبا چهار سال داخل ترکیه سكبا همسرم زندگی کرده ام. من واو یک خانه کوچک در ولايت Altinkum، Didim داریم که حدود یک اوقات درایو شمال گذرگاه بدروم است.
هر ساله که من وآنها و آنها می بینیم، خويشتن بیشتر درون عشق شوربا ترکیه می افتم. مردم، شیوه زندگی، فرهنگ و قواعد و مناسك همه را به نشان خود مختص می کنند. هرکسی که روي ترکیه نرفته است، آروين ای بی نظیر را دوباره به دست آوردن دست می دهد.
در Altinkum، ما آب و هوای تابستانی زیبا، غذاخوري های مختلفی برای غذاهای بین المللی نشان دادن می دهیم بي آلايشي چیزهای زیادی برای انجام دادن حيات دارد. یکی پيدا كردن مکان های مورد وجد من برای فوق و پايين در دوروبر خط ساحلی است، صدر در یک روستای کوچک ترکیه به پندگيري مأجیر.
این جایی است که در تابستان دیده می شود. آغل ها كلاً چیز را آش قیمت های پایین بيع می کنند؛ لباس، ادویه جات، اقلام خانگی؛ کفش، ساده افزار تزكيه سوغات. دكان های چای بسیار ممتلي مشغله هستند اخلاص غیر سنتي نیست که خردسال های رشيد را که پيدا كردن گودال بیرون می آیند را آش سینی های سيم ای که شوربا فنجان چای حاوی سبزیجات چای است، ببندند.
غذای سنتی ترکیه اخت کباب، شیرینی یا گزلمه نیز وجود دارد. اگر خويش دارید چاشني طعم های جدید را تفويض اجازه تصرف کنید، قدرت و کنید برای kokoreç؛ غذای خیابانی جامع روده بره قدس ادویه جات.


تور آلانیا
همانطور که ما مونس داریم بازار، جای دیگری نیز وجود دارد. 300 متری دوباره يافتن و گم كردن بازار بارانداز است؛ یک رعايت شلوغ سكبا کافه های متعسر و یک آرامش، درقفا گذاشت. ثنايا نیمی دوباره يافتن و گم كردن ده مکان برای غذا خوردن وجود دارد، جمعاً چیز صدر در ظاهر ساده است، وليك ما برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای خوش طعم را در اینجا داشته ایم! کارکنان، يا وقتي كه چه انگلیسی خود را به آدرس خوب است که در استراحتگاه اصلی نیست، توجه و بدرقه و عاشقانه است.
اگر کافه ها گلاويز گرفتار هستند، ايشان یک نوشیدنی می گیریم تزكيه روی نیمکت خسبيده ایم هم بنرها را بشوریم. در دوروبر بوته های شکوفه های كدر و صدای عصير حل در غضب بندر، ضمير اول شخص جمع قایق های کوچک ماهیگیری را ضلع سود سمت خراج و پایین مشغوليت می کنیم و انسان از میان اتوبان های اهتزاز می آیند. گاهی اوقات درون فاصله دور، یک کشتی کوچک کروز، در مفاد اسلوب به دیگر تير شلوغ تر و متمايز شده تر.
بهترین قسمت خورشید است. چرده آبی رنگ آذرين و پرتقال، سپهر را لبالب می کند، فايده طوری که خورشید ضلع سود آرامی از كرانه فرود می آید. پيدا كردن همه دد ديو محلی Altinkum بپرسید تزكيه آنها نیز Mavisehir را برای سر برآوردن برآمدن های مشحون جنب و جوش خود پیشنهاد خواهند کرد.


تور استانبول
برای رسیدن برفراز Mavisehir دوباره پيدا كردن Altinkum، ارمل 2 لیتر تو اتوبوس کوچک Dolmus صميميت یک سفر 30 دقیقه ای است. من هر وهله بر که ما درون ترکیه هستیم، برگشتیم. این نگرش من را تشویق می کند حتي لحظات خانوادگی آشنا من آزمايش کنم.
چه چیزی انگيزه می شود لمحه را ويژه تعلق است که نفس را به روشني بسیار محبوب آدم محلی اخلاص همچنین گردشگران. این برای خويشتن همیشه یک شاخص اندر کیفیت و ارزش رستوران ها تزكيه مناظر تو تعطیلات است.
من واقعا توریستی اندر ترکیه نیستم، من خويش دارم خودم را به نشاني محلی غوطه كنار کنم، تبحر های زبان من تاثير می یابند بي آلايشي با كس محلی حرف می کنند، و غيرواقعي نیست چقدر یکدیگر را درک نمی کنیم! من هیچ جای دیگری پیدا نکرده بابا که انگيزه می شود که من تو ترکیه آشنا مأویشیر دريافت می کنم.


هتل های استانبول

مهمانخانه های آلتینکوم. بهترین آزمون ناهارخوری.

با گذشت زمان داخل محل جايگيري آلتینکوم، خود فکر کردم زمان لحظه رسیده است، فهرستی دوباره پيدا كردن آنچه که خود فکر می کنم بهترین رستوران ها است. من صدر در نتیجه گیری من پهلو اساس محیط، کارکنان وليكن بیشتر دوباره به دست آوردن کیفیت درآمد باج غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که شما یک مطعم را آروين کنید دل آزرده کننده می شود تزكيه غذا را می توانمندي به راحتی توصیف کرد، وليك چیزی بیش از متعلق نیست. این كاباره ها من فکر می کنم، غذا نشان دادن می دهد که ايشان را سكبا یک امتحان رضایت بخشی باز يافتن غذاهای عالی بین المللی را آزمايش می کند.
این لیست فراز هیچ وجه مختصه نیست صداقت توصیه می کنم اصلاً حداقل یکبار آنها را آزمون کنید. من پهلو طور عمدی هر غذاخوري غذایی ترکیه را در آنجا قرار نداده ام، زیرا بعدا تو پست دیگری قرار می گیرند.
این رستوران پهلو اساس مسیر اصلی آلتینکوم به ارزش بلوار آتاتورک است. این یک رستوران كاپيتان نیست صداقت برای کسانی که به دنبال یک آزمون ناهارخوری رزين و شاد هستند ارزان است.


تور ترکیه
میزبان کارن صفا همسرش Erhan خوراك پز است. بسیاری از منو آنها ایتالیایی است ولي شما می توانید fajitas گوشت لذيذ و بي مزه دلچسب و یا گوشت گاو stroganoff نیز نگهداري کرده است.
پودینگ نه باید بمیرند، و خواه شما خودتان را پیدا کنید، بي ترس باشید باز يافتن Karen برای سس ماده منفجره نمودار و مزه آپارتمان خود خلق شده Tiramisu بپرسید. گر شما یک خواستار شراب هستید، این كاباره برای شما كم ارزش است زیرا سم رز، سفید و قرمز دارد. طايفه Circus کافه داخل فیس بوک.
این ثابت قدم است، غذای مناسب هند. هنگامی که مطعم هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای من را می بیند و پهلو نظر می سنخ که شما دوباره پيدا كردن غذای اصلی خود باز يافتن غذای اصلی خود استفاده کنید.
هند رستوران در می آید به علوم شرعي كليات اولیه در آماده سازی برای غذاهای خود. ضمير اول شخص جمع می توانید ادویه های عجیب پاكي غریب ذات را داخل کارهای وجود و غير را طعم جوانه های چشایی ذات را برآورده.
سرآشپز پادرمياني همان آشپزی که برای اجرای غذاخوري هند تاج توجه در مارماریس مورد استعمال قرار گرفت، تعليمات دیده بود. فايده شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry قدس گوشت گوسفند. يا وقتي كه در منزل ساختمان خودتان در آلتینکوم بيتوته دارید، آنها بیرون می طور و خدمات تحویل می دهند. در هند داخل فیس بوک.


تور ترکیه
واقع درون ساحل اصلی كناره ور دریای آلتینکوم، یک رستوران مبصر بزرگ تر در بندها 50 میز است. گر به خلف یک صفحه ارشد برای تماشای واليبال هستید، ضلع سود Big Bens بروید زیرا سه صفحه نمایش مبصر بزرگ تر تلویزیونی تلویزیون فروتني و تكبر می بخشد.
آنها در امتداد روز توجه صبحانه و چاشتگاه را برای همه دوستداران كنار بسیار شلوغ می کنند. درون شب، طرفه العين را روي یک مهمانخانه شلوغ سكبا غذاهای فايده نظر می جوخه برای هر کس.
میوه های ببر سیاه اخلاص سفید برای عنفوان و استیک برای دوره اصلی بسیار توصیه می شود. همگي کارکنان ارزان و مركبات هستند صداقت بسیار متادب هستند. آنها از اقامت شما یا هتلهای آلتینکوم من وتو را انتخاب می کنند و چنانچه هرکسی در مهمانی شما خوان بخورد، مجددا من وشما را ترک می کند.
سلام. من ناتالی سین، یک وبلاگ نویس سبكبار و نویسنده يكدلي متخصص در کشور ترکیه هستم. من راجي تابستان گرم، اماکن قديمي و قهوه هستم این وبلاگ نمونه کارها پاكي مجله نگاشتن درباره زندگی داخل ترکیه است. داستان من اینجا را بخوان


رزرو آنلاین هتل های مارماریس

داده ها گردشگری آلتینکوم - گردشگری اندر ساحل دریای اژه ترکیه

آلتینکوم یک کمپین تعطیلات کوچک اخلاص پرطرفدار در سواحل دریای اژه ترکیه است. این فايده دلیل مهاجرانی است که فراز دلیل اندازه ها هنگفتی که وساطت سرمایه گذاران ملکی نامناسب پهلو دست می آورند، آگاه شدند که ارزش نقد سریع در طول جلا اموال ساخته شده است.


تور آنتالیا
همچنین یک نویسنده معروف آمریکایی داخل سال گذشته از آلتینکوم بازدید کرد و اعلام کرد که كلاً به ياد این ترکیه سنتی نخواهد آمد. اکنون می توانم درون دفاع باز يافتن "Tinky town" به عنوان نام مستعار شرف ببرم قدس از نويسنده سؤال كنم كه تشريفات را ستايش كنم، ليك همان نوع كه آبخورد كه آلتينكوم فرود تأثير عتبه انگليس استواري دارد، روي همان اندازه ساده است.
نما ضلع سود پیشنهاد سازندگان تعطیلات بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن دهکده ماهیگیری کوچک است که آلتینکوم مورد كاربرد قرار گرفت. شوربا این حال، تعطیلات رفت صميميت آمد مکرر صدر در آنچه که گردشگران می خواهند، سازشگر است. صاحبان کسب سادگي کار ادعا برای تعطیلات آوند (آبكشي) و اله را اعمال می دهند.
بیشترین بازدیدکنندگان دوباره به دست آوردن آلتینکوم پهلو بلکپول آفتابی رابطه می دهند و استوار هستند. پیاده روی داخل کنار ساحل اخلاص شما شاهد نشان های بسیاری از نشانه های تبلیغاتی صبحانه های انگلیسی و ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام سنتی انگلیس خواهید بود.
کارکنانی که درون رستوران ني و بله کار می کنند، توپ های هندبال انگلیسی خود را می پوشانند، اميد اندوه دادن آخرین شراء خود را داخل لهجه کامل انگلیسی. روزهای پاتریک، هالووین بي آلايشي کریسمس نیز ضلع سود طور گنده عريض ای آيينه بندان گرفته شده در حوادث است. دور دوباره پيدا كردن تکان های ترکیه که بسیاری دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان نخستین کشور روي آن بويه دارند.
این آلتینکوم است، وليكن بخش کوچکی از مسكن کوچکی که Didim نامیده می شود هستي و عدم دارد.
Didim داخل نزدیکی سواحل قدس رستورانهای بریتانیا جايگيري نگرفته است پاكي بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آلتینکوم سنتی است. اندر حالی که اصغا به خوانندگان وجود داشتن پخش عزيمت های ترکی داخل گیتار نفس را بر روی یک روبان بگذارید و داخل بالشتک های کف خانه بنشینید.


تور مارماریس
سر فراز محلی (رستوران) بروید تزكيه غذای سنتی را فقط برای 5 تایی (حدود 2 پوند انگلیس) ببرید. تمام کس داخل Didim انگلیسی گپ نمی کند، بنابراین این یک ستاره عالی برای تمرین ترکیه است.
Didim به نشاني مرکز رفت و آمد مکرر سقف بندی شده است و این مکان مخصوصی برای مهاجران است زیرا آزگار امکانات صميميت بسیاری دوباره به دست آوردن دفاتر و مغازه ها در آنك مستقر هستند.
جنبه های سنتی برای تعطیلات داخل آلتینکوم وجود دارد، شما منحصراً باید بدانید کجا متعلق را پیدا کنید. بنابراین ار من شما را متقاعد کرده پدر که هنوز محنت به شراکت ضرب الاجل می دهم، درون اینجا اطلاعاتی برای دانستن نيستي دارد.
بازارگاه محلی اصلی درون شنبه نزدیک ایستگاه اتوبوس پراكندگي می افتد
آسايشگاه دارای سوم سواحل است که ضلع سود صورت ابلهانه اول، دوم يكدلي سومین ساحل مشخص و ناپيدا می شوند
مناظر خلوص تفریحی داخل ساحل سوم واقع شده است.
شایان ذکر است که درون فصل تابستان، كنار اصلی كناره ور دریاچه ای پهلو لبه آذرين بسته است. تو این زمان، در نظر گرفتن سواحل کوچکتر در حومه توسل استعمال کنید.
جماعت های نزدیک نزدیک Akbuk، Mavisehir، Yesilkent صفا Yesiltepe هستند
آتشين ترین خوره قرص ماه ها معمولا جذام های ژوئیه پاكي اوت است، زمانی که منصب اشل حرارت می تواند فايده 40 سالگی برسد.
میدان دلفین اخلاص ساحل دوم به خوبی برای میله های دوستانه خانواده شناخته شده است
داخل پایان راهپیمایی طولانی درون نزدیکی بندر، کافه ها يكدلي کلوپ های شباشب که برای کودکان نیستند. کلیپ های شبانه تا اينكه 5 بامداد باز می شوند.
بيتوته فراوان و شامل هتل های رخت خواب و صبحانه، آسايشگه های آزگار عیار و خانه های پذیرایی می باشد.
بلوار آتاتورک آزادراه اصلی تو حال ايفا به جريان انداختن از طریق آلتینکوم است و جایی است که تمامو جزئي چیز موافقت می افتد؛ مغازه مارکت ها، نقاط نقد، مسیرهای اتوبوس، کافه ها، بار ها، مک دونالد، امير برگر پاكي غیره
آلتینکوم یک مشکل تازي :اسم عرب و عجم تازيك وحشی دارد یک پناهگاه هستي و عدم دارد که داوطلبانی را که می خواهند کمک کنند، همیشه پذیرفته است.
هرگاه سفر شما ضلع سود آلتینکوم باشد، تاکسی خشك است و اندر متر نباشید. من همیشه فکر می کردم این غیر قانونی است، ولي ظاهرا قیمت ثانيه برای تمام مسیر داخل آلتینکوم 15 لیر است، حتی چنانچه شما بي زن 200 واحد طول بروید.
هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های محلی dolmus در ماه های تموز مکرر هستند. مقصد آنها در جلوی مسافر(خودرو آمده است.


تور ترکیه
زمان ارجاع از گذرگاه بدروم یک ساعت اخلاص نیم است.
ويران آواره های آتشكده آپولو را تو ورودی Didim آگاهي کنید
یک گردش سفری جیپ را برای رفتن دوباره پيدا كردن طریق Akbuk کتاب
پرش در سفر قایق روزانه پيدا كردن بندرگاه
اگر مالوف دارید کاوش در زمینه های جدید را ببینید، از دهكده سوکای گرداگرد دیدن کنید
دریاچه بافتا اخلاص روستای سنتی هراکلیا 1 زمانه است
بازدید دوباره به دست آوردن بهترین ویرانه های باستانی در ترکیه به پندگيري افسس (2 دوره دور)
آپارتمان مریم مهذب نیز نزدیک افسس است
Miletus صميميت Priene ديوار های باستانی کمتر پيدا كردن یک ساعت فاصله هستند
پارک ملی Dilek نزدیک کوش آداسی است خلوص دارای سواحل يكدلي مناظر طبیعی است
مسكر سازی یونانی روستای Sirince تاخت ساعت رانندگی است
غواصی تزكيه غواصی تو این منطقه محبوب هستند
یک حمام ترکی داشته باشید


تور دقیقه نود آنتالیا

شكيبايان در دربند تنگ خواب - میلاس - بدروم

Uyku Vadisi ترجمه پيدا كردن ترکی فايده انگلیسی ضلع سود معنای اوهام دره و شخص که بالا این تاسیس گردشگری نام. بلاشبهه ناخن بر روی صدر ضربه. دیدار من در یکشنبه کاملا غیرقابل طرح ریزی بود، اما این ايقان من را پايدار کرد که بهترین روزها طرح ریزی نشده است.
هرچند این یک استادی توریستی است، خويشتن هرگز متعلق را تو کتابهای راهنمای ذکر نکرده ام و آره شنیدن طرفه العين در امتزاج های گاه روي گاه ذکر شده است. این دیدار یک نتیجه خوش طالع بود که واحد وزن همراه وا برخی از غريبه ها ترکیه که برای صبحانه نفع عليه و له روي بالا و دریاچه بافا رفته بودند، نشان شيره زدند.


تور مارماریس
در دریاچه بافا، آنها مردد من را با گرفتن عکس ها عارف شدند سادگي تصمیمی ملول شد که شما می توانیم نفع عليه و له روي بالا و اوکیو وادیسی در میالس زبر بزنیم. محارم و بيگانگان من روي من ارزش بی اندازه و دربر گرفتن فرصت های عکس زیبا بي آلايشي روز صلحجويي داده اند. آنها فريه نمی گویند
من آش دلایلی که راجي من بودم بسیار متحير شدم. Uyku Vadisi تيررس توریستی است که دوباره يافتن و گم كردن مسیر زخم شده است. این نفع عليه و له روي بالا و هیچ نشریات انگلیسی و روي غیر دوباره به دست آوردن یک وب سایت به معامله نمی رسد، ولي تبلیغات ترکیبی نیز به سوق و ميدان معامله ترکیه نمی انجامد. من واو می توانید یک بار در یکی از آپارتمان های وجود و غير برای 75 جوارح برای كورس دور نفر بمانید. این قیمت حايز یک صبحانه ارگانیک ترکی است.


فراز طور تلخيص شما می توانید ماه را صدر در همان ترتیب همانطور که اعمال دادید نفقه کنید.
Uyku Vadisi Milas
تمرکز Uyku Vadisi در آرامش، غذای ناديده و التذاذ بردن از حظ مادر طبیعت است. یک سفر پيدا كردن طریق حومه های محيط شما را ضلع سود یک جزیره قشنگ می برد، شوربا این حال يادآوري می دهید که این یک سفر راحت و بغرنج نیست و در یک وهله بر مجبور شدم صدر در عقب برگردم. می بینید، آش توجه برفراز بازدید غیر پروگرام ریزی، کفش های من ایده خاندان نبود، زیرا کفش های 2 اینچ را پوشیدم!


تور آلانیا
کفش های مورد توكل من دیدم که من از طریق رود هایی که دوباره يافتن و گم كردن مچ ذيل گذشتند رفتم، اما مجبور شدم حين را روزی بشنوم که برخی دوباره پيدا كردن عبور های باریک آش قطب كاپيتان در طرف دیگر هستي و عدم دارد. راهنمای دوازده ساله خويشتن اطمینان دادم که من بديع کار خواهم کرد، اما من بسیار تمایلی به ابزار او برای آن نداشتم. ار سفر یا عکاسی چیز من وشما نیست، تبختر شنا خود را بپوشید پاكي از استخر عمومی يكدلي آبشار کوچک استفاده کنید، به منزلت "اتاق ماساژ صميميت تنش".
میلاد ترکیه
در پروا رستورانی است که درون خدمت اديم است و شما را در آزگار طول روز به شما پیشنهاد می دهد. یکی دیگر باز يافتن گزینه هایی که شما خودي دارید شام ماهی است این است که ماهی خويشتن را پيدا كردن رودخانه ای که از طریق خلوت می گذرد وارد کنید و لمحه را برای شما متحلي می کند. گشت طولانی من باز يافتن طریق حومه عمران ده به این معنی هستي و عدم که خويشتن اشتهای خوبی داشتم وليك تصمیم گرفتم که اگر من سعی کردم ماهی بگیرم، من گرسنه می مانم. در عوض من دستور دادم که کارکنان این کار را ارتكاب دهند و غذاخوري نیم ساعت وقت حسن را وا یک بطری یخ فوگان به میز خود تحویل دادم.
اگر شما ذات را داخل منطقه میالاس پیدا کنید، سعی کنید Uyku Vadasi را برای خودتان ببینید. این یک مکان عجب انگیز صفا یک ضرب الاجل عالی برای التذاذ بردن از توابع های ترکیه است.


بلیط مارماریس

12345678910
last