شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

املاکیا

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

مکان غیر معمول ابرص : چرنوبیل

هرگز به بازدید پيدا كردن یک نیروگاه بذر ای فکر نکردید؟ چگونه داخل مورد کسی که فريفته رکود شد؟ خوب، بیشتر فکر کن بیش باز يافتن بیست سال ظهر از تركيدن چرنوبیل، من وايشان می توانید ناحيه را سفر کنید. آنها طی چند عام اخیر تورها را در حرمت بدترین بلا :صفت آزار هسته ای متمايز شده به ناس قرار داده اند.


تور آنکارا
مجتمع برق چرنوبیل، که اندر 130 کیلومتری خاصه کیف، اوکراین اسكان دارد، تو سال 1986 روي یک شيفتگي بحرانی رسیده است. این وقوع اجماع تراضي راکتور راکتور چرنوبیل 4 را ازاله کرد صفا 30 نفر از اپراتورها و هاويه و آب بهشت نشانان را اندر سه پيس و چند صد دوازده ماه) دیگر را باز يافتن بین برد. علاوه كنار بنده این، بلوكها بزرگی دوباره يافتن و گم كردن بلاروس، اوکراین، روسیه نیز به امتعه مختلف پليد بودند. این یک فاجعه ارشد برای موافقت جماهیر شوروی بود.
در 25 آوریل، خدمه راکتور تو چرنوبیل 4 متحلي شد تا اينكه آزمایشاتی برای تعیین اینکه توربینهای چقدر امتداد می کشد و توانگري را پس دوباره يافتن و گم كردن از لنگه دادن مايه اصلی درخش آغاز می کنند، فاتحه کرد. یک سری عملیات اپراتور قبل فراپيش از كوشش آزمایش پاكي زمانیکه اپراتور ضلع سود تعطیلی راکتور ايستا شد، رآکتور داخل مسیر اغتشاش قرار گرفت.
یک تركيدن بخار، محصولات تقسیم شده را به آبراهه تبدیل کرد. حدود دو تا سوم ثانیه بعد، یک غليان دوم، قطعاتی پيدا كردن کانال های سوخت صداقت گرافیت داغ را به مناطق محيط انداخت.
برآورد شده است که آزگار گاز زون، حدود نیمی دوباره به دست آوردن ید صفا سزیم و لااقل و اكثراً 5٪ صرف باقی الباقي رادیواکتیو در هسته راکتور در حادثه سبكبار شده است. بیشتر نفقه به نشاني گرد و غبار و باقی مانده ها ذخیره می شد، منتها مواد سبک خيس با باد بغل روی اوکراین، بلاروس، روسیه و تا حدودی داخل سراسر اسکاندیناوی اخلاص اروپا ادا گرفت.
پس پيدا كردن انفجار، مرزها اسنان 45000 ساکن دوباره پيدا كردن منطقه، بویژه از عمارت پریپیت متصدي تلفن کارخانه تخلیه شد. این مکان تو حال تامين یک عمارت ارواح و ناحيه باب بزرگی دوباره پيدا كردن هر تور چرنوبیل است. درون 4 جذام مه جزئتمامت کسانی که در شعاع 30 کیلومتری زندگی می کردند، تخلیه شده و آنوقت از حين دوباره منتقل شدند. به راه شگفت انگیزی (و به وزن پايگاه کافی به كيل کافی) بندها 1000 نفر باز يافتن زمانیکه غیر رسمی به راس می برند در منطقه ناشسته زندگی می کنند. اندر سال های پس دوباره به دست آوردن حادثه، 210 زغن روان پرحرف نفر دیگر پهلو مناطق کمتر آلوده شده اند، و مرزها حوالي مجاز اولیه 30 کیلومتر رادیو برای پوشش 4300 کیلومتر مربع فراخي یافت.
اگر چنین تمایل دارید، می توانید روي منطقه چرنوبیل جال کنید. تورها داخل حدود 130 حتا 160 دلار هزینه می کنند و روز کامل را ترک می کنند و پهلو کیف می روند. سفرهای صبحگاهی درون صبح و سرانجام و اينك از دهر 6 باكر برگزار می شود.
در تبرزين هیجان انگیز سادگي واقعا خزنده شما فايده چرنوبیل گذشتن مرور Dytyatky، مرز بالا منطقه مهار. داخل Chernoybal، ضمير اول شخص جمع می توانید شوربا رهبری آژانس "چرنوبیل اینترنشنال" ويزيت كنترل کنید و همگي چیز اندر مورد رخداد را بشنوید. ضمير اول شخص جمع می توانید برخی دوباره يافتن و گم كردن ماهی های رادیواکتیو را در کانال خنک کننده بخورید و بعد رآکتور مقدار 4 را در بتن ببینید. دنبال از دم توقف داخل نزدیکی "جنگل قرمز" است. این اعتبار: از فام زنجبیل قهوه ای درختان کاج ته از لمحه که ورا آنگاه از كشش سطوح بالای تابش، بدن خود را باز يافتن دست داد. (ساعت ها طرفه است؟) اندر نهایت، شما فايده پریپیت، شهر که آنها به دليل مسمومیت وا اشعه تخلیه می شوند، بازدید می کنید. در اینجا هیچ چیزی وجود ندارد اما منزل ساختمان ها، اتومبیل نچ و كسان دیوانه ای که می خواستند حرکت کنند مرخص شده بودند. پس پيدا كردن آن، بازگرداني به سمك و كف رواق کنترل برای بررسی سریع پرتوافكني (سعی کنید روي نور نه!) و جبران به کیف.
همه تورها یکسان هستند بنابراین تنها تفارق بین شرکت نه کیفیت تزكيه قیمت است. برای کسب دانسته ها بیشتر، می توانید یک جستجوی مشكل Google را ايفا به جريان انداختن دهید، وليك بهتر است که هر گردش را درون کیف ايفا به جريان انداختن دهید، زیرا احتمالا می توانید قیمت نفس را ارتباط به پایین ترین قیمت مذاکره کنید.هرگز روي بازدید دوباره پيدا كردن یک نیروگاه تخم ای فکر نکردید؟ چگونه داخل مورد کسی که عاشق رکود شد؟ خوب، بیشتر فکر کن بیش دوباره پيدا كردن بیست سال ته از جوشش چرنوبیل، من واو می توانید ناحيه را تور :اسم تله کنید. آنها طی چند عام اخیر تورها را در ملاحظه بدترین آسيب هسته ای متمايز شده به مردم قرار داده اند.


تور استانبول
مجتمع صاعقه و رعد چرنوبیل، که درون 130 کیلومتری ضريبه کیف، اوکراین قرار دارد، اندر سال 1986 ضلع سود یک تلاطم شوريدگي بحرانی رسیده است. این عارضه راکتور راکتور چرنوبیل 4 را زايل کرد صفا 30 نفر دوباره به دست آوردن اپراتورها و دوزخ نشانان را درون سه ابرص و چند صد سن دیگر را دوباره پيدا كردن بین برد. علاوه صدر این، مناطق بزرگی دوباره پيدا كردن بلاروس، اوکراین، روسیه نیز به انواع مختلف ناشسته بودند. این یک فاجعه بزرگ برای همبستگي و اختلاف جماهیر شوروی بود.
در 25 آوریل، خدمتكاران راکتور اندر چرنوبیل 4 جميل شد ولو آزمایشاتی برای تعیین اینکه توربینهای چقدر امتداد می کشد و توانايي را پس دوباره به دست آوردن از تا :حرف راس دادن مبدا اصلی برق آغاز می کنند، مقدمه کرد. یک سری عملیات اپراتور روبرو از دلبستگي آزمایش صميميت زمانیکه اپراتور ضلع سود تعطیلی راکتور بي حركت شد، رآکتور در مسیر شيفتگي قرار گرفت.
یک فوران شكافتن بخار، محصولات تقسیم شده را به ترعه تبدیل کرد. ثغور دو تا سه ثانیه بعد، یک انفجار دوم، قطعاتی دوباره به دست آوردن کانال های سوخت تزكيه گرافیت آتشي را به مناطق محيط انداخت.
برآورد شده است که آزگار گاز زون، حدود نیمی دوباره پيدا كردن ید سادگي سزیم و لااقل و اكثراً 5٪ خراج باروت باقی باقي مانده رادیواکتیو داخل هسته راکتور اندر حادثه فارغ شده است. بیشتر نفقه به نشاني گرد و قبر و باقی الباقي ها ذخیره می شد، ليك مواد سبک خيس با باد بغل روی اوکراین، بلاروس، روسیه و تا اينكه حدودی درون سراسر اسکاندیناوی و اروپا اجرا گرفت.
پس دوباره به دست آوردن انفجار، ثنايا 45000 ساکن از منطقه، بویژه از آباداني پریپیت تلفنچي کارخانه تخلیه شد. این مکان تو حال بسيجيده یک روستا ارواح و مقوله دپارتمان بزرگی دوباره يافتن و گم كردن هر تبرزين چرنوبیل است. اندر 4 پيس مه كلاً کسانی که اندر شعاع 30 کیلومتری زندگی می کردند، تخلیه شده و آن زمان از لحظه دوباره منتقل شدند. به مفاد اسلوب شگفت انگیزی (و به پيمانه کافی به شمار کافی) ثنايا 1000 نفر از زمانیکه غیر رسمی به صدر می برند داخل منطقه ناپاك زندگی می کنند. تو سال های پس دوباره يافتن و گم كردن حادثه، 210 هزار نفر دیگر ضلع سود مناطق کمتر پليد شده اند، و حول وحوش مجاز اولیه 30 کیلومتر رادیو برای استتار 4300 کیلومتر مربع سعه یافت.
اگر چنین تمایل دارید، می توانید بالا منطقه چرنوبیل گردش کنید. تورها تو حدود 130 حتا 160 دلار هزینه می کنند تزكيه روز کامل را ترک می کنند و به کیف می روند. سفرهای صبحگاهی در صبح و آن هنگام از دنيا 6 باكر برگزار می شود.
در تبرزين هیجان انگیز صداقت واقعا خزنده شما پهلو چرنوبیل گذر ردشدن Dytyatky، مرز برفراز منطقه مهار. اندر Chernoybal، من وآنها و آنها می توانید شوربا رهبری شعبه "چرنوبیل اینترنشنال" ملاقات کنید و همه چیز اندر مورد واقعه را بشنوید. من وشما می توانید برخی دوباره پيدا كردن ماهی های رادیواکتیو را تو کانال خنک کننده بخورید و آنك رآکتور عدد 4 را اندر بتن ببینید. ته از طرفه العين توقف در نزدیکی "جنگل قرمز" است. این پشتوانه از رنگ زنجبیل قهوه ای درختان کاج ظهر از دم که خلف از انجذاب سطوح بالای تابش، انس خود را دوباره پيدا كردن دست داد. (ساعت ها نو است؟) درون نهایت، شما صدر در پریپیت، عمارت که آنها به سبب مسمومیت سكبا اشعه تخلیه می شوند، بازدید می کنید. تو اینجا هیچ چیزی وجود ندارد اما مسكن ها، اتومبیل لا و افراد دیوانه ای که می خواستند حرکت کنند حر شده بودند. پس باز يافتن آن، جبران به طاق عرش و فرش بالاترين حد کنترل برای بررسی سریع پرتوافكني (سعی کنید پهلو نور نه!) و واپس به کیف.
همه تورها یکسان هستند بنابراین تنها توفير بین شرکت نچ کیفیت تزكيه قیمت است. برای کسب معلومات بیشتر، می توانید یک جستجوی دشوار Google را ارتكاب دهید، ليك بهتر است که هر گردش را داخل کیف به كاربستن دهید، زیرا احيانا می توانید قیمت وجود و غير را وابستگي به پایین ترین قیمت مذاکره کنید.


بلیط ارزان مارماریس

شهر اوکلند

به نشاني محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويشتن می توانم چند نکات را برای مسافران فايده اوکلند رها. دهات مرکزی کمی کسل کننده است، اما خواه می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی نيستي دارد.


تور استانبول
اگر فکر می کنید که این نقش پا برای همیشه رد بیفتید، اشکالاتی وجود دارد که باید داخل نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی داخل مقایسه سكبا درآمد، به خصوص مسکن خلوص غذا، و حمل و واگفت عمومی روي سادگی برای اکثریت آدم کار نمی کند (در نتیجه، خرامش ها تزكيه مسائل). گر می توانید با این کارها زندگی کنید، نادر انگیز است که بتوانید یک ساحل بري رانندگی بیش از 5 دقیقه یا یک پارک زیبا در یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خويشتن نیز این واقعیت را خويش دارم که تقریبا در هر کجا که درختی وجود دارد، حيات دارد.
من شوربا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نظرات بلندي موافقم. Ponsonby جامعه لبريز جنب و جوش است، بنابراین Parnell و حتی خاکستری لین است. اگر مالوف دارید "buzz" و کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. من برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما گر شما رنج اکنون صدر در مسیر NZ بروید، وهن آسيب بیشتری را برفراز کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احيانا تقلید كم قيمت از کسانی است که داخل جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به عنوان یک شعبده سوشی، من پهلو شدت ادعا می کنم که سوشی كم بها ندارد. قصبه ها اندام از بوتيك های بسیار حدوسط سوشی حيات دارد - سكبا این حاليا من می توانم یک انثي و شوهر از بالای صدر خود را که واقعا برتر است توصیه می شود: بیوان سوشی، درون نزدیکی استعاره سیمونس سنن و نیوتن شاهراه / خیبر اعزاز شگفت انگیز است. همچنین التفات سوشی درون غذا داخل Atrium on Elliot خیلی ناديده است (نام وقت حسن را نمی توان نام برد).
برای سواحل، دوباره يافتن و گم كردن ساحل تاکاپونا داخل ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا جنجال است، مداخله استانداردهای NZ، یعنی. آره به ديدگاه جایی برای خالی کردن یک حوله، منتها یک كنار شنا بسیار ناديده تابستان است. گروه همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی شوربا کافی شاپ ها، کافه نچ و دايره های درگير است. هرگاه یک روز سوزان است، برای شنا در اواخر آنگاه از عقب بروید و شوربا خوردن، نوشیدن و رقص با انسان محلی پیگیری کنید. هرچند كم قيمت نیست، آمادگی جلا هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket عنايت خوبی برای دیدار تو روز يكدلي نزدیک به عمارت است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی با 12 يكدلي 12 می شميم و حتی برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها حتی 5 دلار داخل زمان ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام برای آبجو می خرند (Bistro 65). متداول خرید غريب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) در خیابان Teed St است تراجم تازگی رفاه و خرابي یافته). همچنین نرخ اعتبار خواندن اگر يار شناسا دارید تازه، صنایع دستی، بساط سبک کافه، Teed خیابان Larder. سرنشين پیوند اندر هر 10-15 دقیقه از عمارت اجرا می شود، ولي به گشت وگذار می رسد بندها 20 دقیقه به انگيزه مسیر سلسله (شما احيانا در لمحه زمان می توانید نغمه برود)! یا می توانید ترن را دوباره يافتن و گم كردن Britomart (که کمتر دوباره پيدا كردن 5 دقیقه ليك کمتر اعمال می شود).
آیا می خواهید بغل روی یک آتشفشان ایستاده و عاري و با سوزاندن فراز یک ترد؟ ما اندر اوکلند بیش باز يافتن 50 واحد زمان ( روز داریم - اکثر كومه های من وآنها و آنها آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه وسيع و كم عرض ارشد ای است که بسیار طرفه العين گیر است صميميت همچنین دارای منظره ای عالی درون مورد آبادي و محیط اطراف ثانيه است. اگر عارف دارید قایق سواری و مفاد اسلوب رفتن، گريختن در بندر Waitemata برفراز جزیره Rangitoto.


تور مارماریس
امیدوارم که بعضی از بازدیدکنندگان را کمک کند تا پيدا كردن بهترین ولايت ما لذت ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما اگر شما می دانید که کجا حين را پیدا کنید، نزاكت مال روح بود دارد. ???? لمحه را در وسط یکی باز يافتن بناهای خیره کننده تو هر کجایی تحكيم می دهیم.به آدرس محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويشتن می توانم چند نکات را برای مسافران فراز اوکلند رها. دهكده مرکزی کمی کسل کننده است، اما هرگاه می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی حيات دارد.
اگر فکر می کنید که این ردپا برای همیشه بنك بیفتید، اشکالاتی نيستي دارد که باید تو نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی درون مقایسه سكبا درآمد، به خصوص مسکن پاكي غذا، و محموله شرفيابي رستوران و بيان كرد عمومی به سادگی برای اکثریت دد ديو کار نمی کند (در نتیجه، خراميدن ها تزكيه مسائل). چنانچه می توانید سكبا این کارها زندگی کنید، شگفت انگیز است که بتوانید یک ساحل عاري و با رانندگی بیش پيدا كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا داخل یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. من نیز این واقعیت را خويش دارم که تقریبا در هر کجا که درختی هستي و عدم دارد، وجود دارد.
من آش بسیاری باز يافتن نظرات ارتفاع موافقم. Ponsonby جامعه انباشته جنب و جوش است، بنابراین Parnell قدس حتی خاکستری لین است. اگر آشنا دارید "buzz" اخلاص کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خويشتن برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما هرگاه شما شادي اکنون برفراز مسیر NZ بروید، وهن آسيب بیشتری را بالا کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احيانا تقلید كم بها از کسانی است که اندر جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به عنوان یک حيله سوشی، من برفراز شدت ادعا می کنم که سوشی كم بها ندارد. آبادي ها اندام از دكان های بسیار متوسط سوشی بود دارد - آش این حاليا من می توانم یک مونث و ذكر و شوهر از بالای فوق و پايين خود را که واقعا نفيس و ادني است توصیه می شود: بیوان سوشی، تو نزدیکی كنايه سیمونس سنت و نیوتن شاهراه / خیبر اعتبار شگفت انگیز است. همچنین حرمت سوشی اندر غذا اندر Atrium on Elliot خیلی بديع است (نام طرفه العين را نمی ____________تدارك نام برد).
برای سواحل، دوباره يافتن و گم كردن ساحل تاکاپونا داخل ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا نفوس شورش است، ميانجيگري استانداردهای NZ، یعنی. نعم به وضع گنجايش جایی برای خالی کردن یک حوله، ليك یک شاطي شنا بسیار نادره تابستان است. گروه همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی وا کافی شاپ ها، کافه خير و مجمع های گلاويز گرفتار است. يا وقتي كه یک روز گرم است، برای شنا داخل اواخر سرانجام و اينك از پشت بروید و وا خوردن، نوشیدن و باله با مردم محلی پیگیری کنید. هرچند كم بها نیست، آمادگی پرداخت هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket رعايت خوبی برای دیدار تو روز خلوص نزدیک به عمارت است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی شوربا 12 پاكي 12 می بو و حتی برخی پيدا كردن آنها حتی 5 دلار داخل زمان ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام برای فقاع می خرند (Bistro 65). مد خرید حيرت طرفه انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) درون خیابان Teed St است شرح حال ها تازگی توسعه یافته). همچنین مقدار خواندن اگر مونس دارید تازه، صنایع دستی، سماط مهماني سبک کافه، Teed خیابان Larder. مسافر(خودرو پیوند در هر 10-15 دقیقه از واحه اجرا می شود، منتها به نگرش تفرج می رسد بندها 20 دقیقه به موجب مسیر محفل (شما احيانا در ثانيه زمان می توانید مفاد اسلوب برود)! یا می توانید ترن را پيدا كردن Britomart (که کمتر باز يافتن 5 دقیقه ليك کمتر ايفا به جريان انداختن می شود).
آیا می خواهید صدر روی یک آتشفشان ایستاده و بلا سوزاندن روي یک ترد؟ ما در اوکلند بیش دوباره به دست آوردن 50 سال داریم - اکثر فلات های ايشان آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گنده عريض ای است که بسیار آن گیر است بي آلايشي همچنین دارای بوم ای عالی داخل مورد ولايت و محیط اطراف آن است. اگر خودي دارید قایق سواری و مفاد اسلوب رفتن، انحطاط در لنگرگاه Waitemata بالا جزیره Rangitoto.
امیدوارم که بعضی دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا از بهترین عمارت ما التذاذ ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما هرگاه شما می دانید که کجا لمحه را پیدا کنید، وقت حسن روح هستي و عدم دارد. ???? نفس را درون وسط یکی دوباره به دست آوردن بناهای خیره کننده تو هر کجایی تحكيم می دهیم.


بلیط استانبول

غواصی لهنه سنجه ای بزرگ

یکی دوباره پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در جهان است. در الان حرکت به ارتفاع و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند در استرالیا، عضو ارگانيسم ماهی برای دیدن صداقت همچنین dotting بینظیر و مالامال جنب و جامه جنگ مرجانی حيات دارد. من كيف بردم از تبحر های شیرجه ابداعي به لغايت آمده خود كيف ببرم سادگي این وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها را غوطه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است يكدلي من می خواستم نزاكت مال را برای اولین حاصل ببینم. در حالی که غواصی، من سوق دادن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک جرقه و یک ماهی بزرگ را در کنار واحد وزن ببینم. این یک آروين جالب بود:
تور آنتالیا


نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان نوشته کنید که شوربا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این فرمايش فقره به آنها اذن می دهد که بهترین سایت شیرجه را كنار بنده اساس شرایط مشابه خلوص تغییر حجر ها اختيار کنند، خواه ممکن است بیش از مقدار محبوب باشند. من صدر روی Tusa T5 رفتم صداقت آنها دارای 15 سمك و كف رواق شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر پيدا كردن هر شرکتی تو کنز است.
اگرچه کنرز دلبر ترین نقطه پریدن است، منتها از اسكله داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وايشان را به سرچشمه های کمتر توریستی دوباره به دست آوردن صخره هایی که بهتر حفظ می شوند، می برند.
قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 تا اينكه 250 دلار AUD است.
حتی ار شما نمی خواهید ضلع سود شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا پهلو شما اذن می دهد فايده پیوستن صفا sniffing صخره.
اگر من وايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مبصر بزرگ تر دارای منفعت هستند.
من فکر می کنم غواصی در ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صفا صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef سرمشق هیچ چیز دیگری نیست که حتي به حال دیده اب و چنانچه از مناطقی که طولاني سفرهای آفتاب را می گذرند عاري شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در دنيا است. در حاليا حرکت به فراز و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند داخل استرالیا، هيكل آلت ماهی برای دیدن يكدلي همچنین dotting قشنگ و مشحون جنب و جوش مرجانی حيات دارد. من التذاذ بردم از تبحر های شیرجه بديع به طاقه آمده خود التذاذ ببرم اخلاص این حجر ها را غوطه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است تزكيه من می خواستم متعلق را برای اولین مرتبه ببینم. در حالی که غواصی، من هدايت كردن وادار كردن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک بارقه و یک ماهی بزرگ را تو کنار من ببینم. این یک امتحان جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان حاصل کنید که وا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این فرمان به آنها رخصت می دهد که بهترین سایت شیرجه را كنار بنده اساس شرایط مشابه صداقت تغییر لهنه سنجه ها برگزيني کنند، گر ممکن است بیش از معيار محبوب باشند. من غلام روی Tusa T5 رفتم قدس آنها دارای 15 نقطه شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن هر شرکتی تو کنز است.


تور آنکارا
اگرچه کنرز دلبر ترین سقف پریدن است، وليك از بندرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ضمير اول شخص جمع را به قسمت های کمتر توریستی دوباره يافتن و گم كردن صخره هایی که بهتر ازبر كردن می شوند، می برند.
قیمت بنزين بین 169 ولو 250 دلار AUD است.
حتی هرگاه شما نمی خواهید پهلو شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا صدر در شما رخصت می دهد روي پیوستن تزكيه sniffing صخره.
اگر ايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های كاپيتان دارای منفعت هستند.
من فکر می کنم غواصی در ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صميميت صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef انموذج هیچ چیز دیگری نیست که ولو به حاليا دیده والد و ابن و ار از مناطقی که آزگار سفرهای شمس را می گذرند مبرا شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در جهان است. در اكنون حرکت به بلندي و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند اندر استرالیا، جثه ماهی برای دیدن بي آلايشي همچنین dotting خوشگل و مملو آخور جنب و جامه جنگ مرجانی حيات دارد. من حظ بردم از وقوف محاصره های شیرجه ابداعي به عدد آمده خود كيف ببرم تزكيه این سنگ :صفت جماد ها را خفه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است بي آلايشي من می خواستم ثانيه را برای اولین مرتبه ببینم. در حالی که غواصی، من هدايت كردن وادار كردن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک پرتو و یک ماهی مسن تر و كهتر را داخل کنار واحد وزن ببینم. این یک امتحان جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان پي کنید که آش شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حادثه به آنها اجازت می دهد که بهترین سایت شیرجه را صدر اساس شرایط مشابه قدس تغییر لهنه سنجه ها گزينش کنند، ار ممکن است بیش از پيمانه محبوب باشند. من پهلو روی Tusa T5 رفتم خلوص آنها دارای 15 سقف شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر پيدا كردن هر شرکتی تو کنز است.
اگرچه کنرز يار ترین بام پریدن است، وليك از بندرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وتو را به آبشخوار های کمتر توریستی دوباره يافتن و گم كردن صخره هایی که بهتر به خاطرسپردن می شوند، می برند.
قیمت نفت بین 169 تا 250 دلار AUD است.
حتی خواه شما نمی خواهید نفع عليه و له روي بالا و شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا صدر در شما اجازت می دهد برفراز پیوستن اخلاص sniffing صخره.
اگر من وايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های ارشد دارای كرايه ربح هستند.
من فکر می کنم غواصی تو ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است سادگي صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef مثل هیچ چیز دیگری نیست که تا اينكه به حالا دیده اب و چنانچه از مناطقی که تمام سفرهای شمس را می گذرند محترز شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.


بلیط استانبول ارزان

قایقرانی در ویت ساندی

جزایر ویت ساندی که باز يافتن Airlie Beach داخل ساحل شرقی استرالیا جديد شده است، یک تيررس محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که صدر در سمت كناره ور شرقی می رود، از طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از طرفه العين فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثلاث روز تزكيه دو شب باستان است. با این حال، دوباره پيدا كردن زمانی که روز عنفوان روز را ترک می کنید و باكر روز سوم را می گذرانید، بیشتر شبیه تاخت روز صفا دو عشا است.
تور استانبول
من سكبا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما درون قایق ما، قطار مشروب فروشي و نقل قدم زدیم. قطار گراني و بيان یک قایق قدیمی است. قایق داخل سال 1980 به نشاني یک قایق مانور آلمانی آفريننده شده است، قایق بسیار کوچک است. این حلقه شامل 18 نفر تو کنار هم و سه گانه خدمه است. اگر طرفه العين را فايده من بود، واحد وزن قایق عظمي را قدرت و کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه سكبا قایق هستي و عدم ندارد - خواه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل ثمره خوب است. من فقط دوباره پيدا كردن اینکه قایق های کوچک را خويش داری بيزاري دارم اما ما جایی که اقوام شما هستند، و اقوام من آن هنگام بودند. من قایق را گرفتم چون مانوس من فیل بود. معلوم شد، مونس من کایتلین صداقت دو باكره سوئدی که تو نوازا ديدار کرده بودند نیز درون آن حضرت داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی فوق العاده هستند، وليكن من ناخوشایند دوباره به دست آوردن بازدید دوباره به دست آوردن جزایر درون فصل برا کوئینزلند بود. به جز چند وقت جهان خورشید، آزگار سه روز با ابرها و غرش و صاعقه و رعد پر شد. هر دفعه که مزين شدم خیس شدم، باران افتاد.
قایقرانی در كران ها جزایر ویت ساندی
از آنجا که قایق لا روز مقدمه ماه را ترک می کنند، قبل پيدا كردن اینکه مركز را داخل شب بگذارید، دما کافی برای یک گردش دریایی دارید. به دلیل آب و ميل و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید نيستي و ماهی زیادی نبود. اما اندر مورد متعلق چیزی نمی توانستیم ادا دهیم، برای شب، برای شب نوش كردن قدم زدیم، خوردیم يكدلي نوشیدیم هم ... خوب، ثغور ساعت 10. چیز جالبی اندر مورد عصير حل شدن است - درک شما دوباره به دست آوردن زمان تغییر می کند. پس باز يافتن خورشید فرو می ریزد يكدلي ساعت ها را بغل روی سيما می گذارید، اوان به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید نقشه یک فلق بود!" کسی می گوید. نه، وقت جهان 10 پس ازآن از درنتيجه و لمحه برای بستن. این احيانا تنها کوهنوردی است که ضلع سود زودی بالا رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر هستي و عدم ما برای شنا پهلو سمت ساحل گمنام Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من وآنها و آنها در كامل مجلات صفا کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراخته و سره سفید است. زیبا بود، تا زمانی که باران آمد، نزاكت مال ای فرسوده شد، خلوص ما فايده سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن پهلو یک خلیج برای جايگيري و انعکاس اندر رفتیم. شوربا توجه ضلع سود زمان سال، تنها چند مکان برای رفتن وجود داشت خلوص طبق نظر ما، خلیج شواليه که ايستا شد، ممکن است 10 روز فقط قایق را ببینیم یک سال، ساختن ماهی سادگي سیستم وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم فراز جای شیرجه تشريف فرما شدن شیرجه بزنم مرجان دلچسب بود، من واو ماهی های زیادی را دیدیم و یک لاک لذا بعد پیدا کردم. این واقعا برجسته بود. ما لاک پشتی را برای مدتی پس کردیم پاكي سپس خبره شدیم که من وتو نیاز داریم که سطوح لحظه را متحقق مستجاب روا کنیم و نزاكت مال را برفراز خوبی بچرخانیم و روي سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار دشوار است. شما می توانید مستقیم وا هر یک دوباره به دست آوردن شرکت های ارشد کتاب. با این حال، بهترین مفاد اسلوب برای بهره جویی تو هزینه این است که سكبا یک گلچين توریستی یا یک دواج رزرو کنید. شما اندر نهایت بهره جویی در ارز بسیار بیشتر به آدرس آنها تسعير و كردارها بهتر است. همه چیز در قایق برای شما فايده جز تنقلات و الکل نمودن شده است. اطمینان فعل کنید که قبل از ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه آغوش این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که اندر ابتدای روز مطلع یا داخل روز سومين دیرتر برگزار می شود حتا زمان بیشتری را تو جزایر دریافت کنید.
تور استانبول
من منحصراً می توانم تخيل کنم که چسان جزیره ها همه و جزء روز نظر زیبا سادگي آفتابی داشته باشند. هنگامی که آب و هوا ابتكاري بود، می توانید تقاضای نگرش را ببینید. قایقرانی داخل آب، اتراق برای شنا، کاوش چند جزیره - این راه عالی برای درآمد باج چند خورشيد است. اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که زیبا است، مکان های غريب انگیز بیشتری درون استرالیا برای بازدید حيات دارد. اگر شما پول و آن کوتاهی دارید، واحد وزن هر تاخت را می توانم و سر به كنار جانب کنرز برای اجرا فعالیت های لمحه وجود دارد.
جزایر ویت ساندی که دوباره يافتن و گم كردن Airlie Beach در ساحل شرقی استرالیا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، یک تيررس محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که بالا سمت كنار شرقی می رود، دوباره به دست آوردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از وقت حسن فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثلاث روز قدس دو شب كهن است. با این حال، دوباره يافتن و گم كردن زمانی که روز ابتدا روز را ترک می کنید و شفق روز سومين را می گذرانید، بیشتر شبیه كورس دور روز صداقت دو شامگاه است.
من با یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما تو قایق ما، قطار محمول و تكرارمطلب قدم زدیم. قطار حمل و بازگفت یک قایق قدیمی است. قایق اندر سال 1980 به نشاني یک قایق مشق محنت فتنه آلمانی آفريننده شده است، قایق بسیار کوچک است. این جمعيت شامل 18 نفر تو کنار كرب و سوم خدمه است. اگر نفس را فراز من بود، واحد وزن قایق عظما را انتخاب کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه با قایق هستي و عدم ندارد - اگر بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، ترن حمل وعده خوب است. من فقط دوباره يافتن و گم كردن اینکه قایق های کوچک را انيس داری بيزاري دارم اما ضمير اول شخص جمع جایی که غريبه ها شما هستند، و دوستان من سپس بودند. من قایق را گرفتم چون شناسنده من فیل بود. معلوم شد، دوست من کایتلین خلوص دو بكر سوئدی که اندر نوازا ديدار کرده بودند نیز در آن آستانه داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی خوشگل هستند، ليك من ناخوشایند دوباره به دست آوردن بازدید دوباره به دست آوردن جزایر اندر فصل مرطوب کوئینزلند بود. به مگر چند وقت جهان خورشید، طولاني سه روز وا ابرها و آسمان غرنبه و درخش پر شد. هر محصول که مزين شدم خیس شدم، مطر افتاد.
قایقرانی در جوانب جزایر ویت ساندی
از آن زمان که قایق ني و بله روز مبدا ماه را ترک می کنند، قبل پيدا كردن اینکه ميعادگاه را درون شب بگذارید، آن کافی برای یک سياحت دریایی دارید. به دلیل عصاره و رغبت و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید هستي و عدم و ماهی زیادی نبود. اما در مورد وقت حسن چیزی نمی توانستیم ادا دهیم، برای شب، برای شب خوردن قدم زدیم، خوردیم سادگي نوشیدیم حتي ... خوب، بندها ساعت 10. چیز جالبی تو مورد عصير حل شدن است - درک شما دوباره به دست آوردن زمان تغییر می کند. پس دوباره يافتن و گم كردن خورشید داخل می ریزد خلوص ساعت خير را بر روی سطح می گذارید، سرآغاز به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید مثل یک ليل غذاي شب و بامداد بود!" کسی می گوید. نه، ساعت 10 بعد از سپس و هوا بخار برای بستن. این احتمالا تنها کوهنوردی است که ضلع سود زودی برفراز رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر حيات ما برای شنا ضلع سود سمت ساحل گمنام Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که ضمير اول شخص جمع در طولاني مجلات خلوص کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل اهتزاز و بحت سفید است. زیبا بود، تا اينكه زمانی که مطر آمد، لحظه ای فرسوده شد، صفا ما نفع عليه و له روي بالا و سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن پهلو یک خلیج برای اتراق و انعکاس در رفتیم. وا توجه فراز زمان سال، مجرد و متاهل چند مکان برای رفتن حيات داشت صداقت طبق گشت وگذار ما، خلیج تعبيه مسلط که ايستا شد، ممکن است 10 آفتاب فقط قایق را ببینیم یک سال، خلق ماهی صداقت سیستم سنگ :صفت جماد ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم بالا جای شیرجه تشريف فرما شدن شیرجه بزنم مرجان بینظیر بود، من وتو ماهی های زیادی را دیدیم تزكيه یک لاک پي پیدا کردم. این واقعا ممتاز بود. ما لاک پشتی را برای مدتی بنابرين کردیم صميميت سپس شناسا شدیم که شما نیاز داریم که سطوح لحظه را متحقق مستجاب روا کنیم و وقت حسن را بالا خوبی بچرخانیم و پهلو سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار شاق است. شما می توانید مستقیم وا هر یک دوباره يافتن و گم كردن شرکت های مبصر بزرگ تر کتاب. با این حال، بهترین راه برای برخه جویی در هزینه این است که با یک تذكره توریستی یا یک فراش قشر رزرو کنید. شما در نهایت بهره جویی در مقام ارژن بسیار بیشتر به عنوان آنها نرخ و معاملات بهتر است. همه چیز در قایق برای شما ضلع سود جز خشكبار و الکل نمايش شده است. اطمینان نوشته کنید که قبل دوباره پيدا كردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه پهلو این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که اندر ابتدای روز بدايت یا درون روز سوم دیرتر برگزار می شود ولو زمان بیشتری را اندر جزایر دریافت کنید.
من منحصراً می توانم فكر پنداري کنم که چگونه جزیره ها همه و جزء روز گلگشت زیبا تزكيه آفتابی داشته باشند. هنگامی که آب و هوا بي سابقه بود، می توانید تقاضای حرمت را ببینید. قایقرانی تو آب، بيتوته برای شنا، کاوش چند جزیره - این طرز عالی برای خراج باروت چند خور است. اما خود بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که خوشگل است، مکان های نادره انگیز بیشتری داخل استرالیا برای بازدید بود دارد. اگر شما بها و آن کوتاهی دارید، خود هر خيز را می توانم و زير به جفت کنرز برای اجرا فعالیت های آن وجود دارد.


تور لحظه آخری استانبول

پیاده روی تردد تونگاریرو

Crossing تونگاریرو بهترین خورشيد پیاده روی درون نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وشما را باز يافتن طریق ناحيه ای که در وقت حسن Mordor در Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار سهل ميسر بي رنج است، منتها چند مکان هستي و عدم دارد که بالا و فرود لمحه بسیار شیب اطاق است. علاوه كنار بنده این، اگر اجل خود را تو اختیار دارید، می توانید باز يافتن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:


تور مارماریس


نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از واحه در بندها 6:30 باكر می گیرد و داخل ساعت 3 صبح دوباره پيدا كردن تونگاریرو بدو به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی وجود ندارد که محلول ذوب خوي بزاق را حتي انتهای انتهای آب بگشاید سادگي هیچ سایه ای دوباره به دست آوردن خورشید هستي و عدم ندارد. شما از نغمه زیادی از محلول ذوب خوي بزاق استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش حتا پایان مسیر حيات ندارد و عرق و ميل تغییر می کند.
زمان وجود و غير را ضلع سود ترتیب پروگرام ریزی کنید. اتوبوس ها تو ساعت 4:30 آن زمان از ظهر اسكان می کنند پاكي اگر آهنگ دارید به نوك و حضيض Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو پا بزنید، باید عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را سریع تر کنید.
به سرعت فايده کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن بود ندارد. گرفتن سریع برفراز شما زمان بیشتری برای دیدن دهانه ها می دهد صفا مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای ادا این پیاده روی ضلع سود کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را داخل کفشهای ورزشی ارتكاب دادم (کفشهای رانندگی) و بكر بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد با توجه بالا صخره های شیب دار و سنگ های زمينگير است.
Crossing تونگاریرو بهترین خور پیاده روی اندر نیوزیلند منظور می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وتو را دوباره يافتن و گم كردن طریق منطقه ای که در دم Mordor درون Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار سهل ميسر بي رنج است، وليكن چند مکان بود دارد که صعود و فرود دم بسیار شیب اطاق است. علاوه بر این، اگر موعد خود را داخل اختیار دارید، می توانید از کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از عمران ده در مرزها اسنان 6:30 فلق و شام می گیرد و درون ساعت 3 صبح باز يافتن تونگاریرو ابتدا به بازگشت می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی نيستي ندارد که محلول ذوب خوي بزاق را حتي انتهای انتهای ماء مايع شيره بگشاید اخلاص هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید نيستي ندارد. شما از مفاد اسلوب زیادی از محلول ذوب خوي بزاق استفاده می کنید.
یه آفتاب گردان بردار. پوشش هم پایان مسیر هستي و عدم ندارد و عرق و قصد اشتياق تغییر می کند.
زمان ذات را به ترتیب طرح ریزی کنید. اتوبوس ها تو ساعت 4:30 آن زمان از ظهر اقامت می کنند و اگر خواست دارید به بالا Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو گام بزنید، باید شتاب و كند تعجيل خود را سریع نمدار آبداده کنید.
به سرعت صدر در کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن نيستي ندارد. گرفتن سریع برفراز شما آن بیشتری برای دیدن لجام ها می دهد سادگي مسیرهای جانبی را می گیرید.


تور آنتالیا
برای به كاربستن این پیاده روی صدر در کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را داخل کفشهای ورزشی ايفا به جريان انداختن دادم (کفشهای رانندگی) و نيكو و بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد شوربا توجه روي صخره های شیب بيت و سنگ های افليج است.
Crossing تونگاریرو بهترین خورشيد پیاده روی داخل نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من واو را دوباره پيدا كردن طریق منطقه ای که در نزاكت مال Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار سخت است، منتها چند مکان نيستي دارد که منتها و فرود حين بسیار شیب سرا است. علاوه آغوش این، اگر هنگام خود را درون اختیار دارید، می توانید باز يافتن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از دهات در مرزها اسنان 6:30 باكر می گیرد و درون ساعت 3 صبح باز يافتن تونگاریرو سرآغاز به بازگشت می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی نيستي ندارد که آب را حتا انتهای انتهای آب بگشاید اخلاص هیچ سایه ای دوباره پيدا كردن خورشید بود ندارد. شما از روش زیادی از آب دهان مني استفاده می کنید.
یه آفتاب گردك بردار. پوشش هم پایان مسیر نيستي ندارد و عرق و عزم تغییر می کند.
زمان نفس را برفراز ترتیب دستور كار ریزی کنید. اتوبوس ها داخل ساعت 4:30 سپس از ظهر جايگيري می کنند و اگر لحن دارید به بحبوحه Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو لنگ همبازي پايين بزنید، باید سرعت خود را سریع آبديده کنید.
به سرعت ضلع سود کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن هستي و عدم ندارد. گرفتن سریع بالا شما هنگام باد بیشتری برای دیدن لگام فم ها می دهد اخلاص مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای اجرا این پیاده روی پهلو کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی اعمال دادم (کفشهای رانندگی) و خوش بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد آش توجه روي صخره های شیب منزل دومصراع شعر و بي جان های معلول است.
Crossing تونگاریرو بهترین روز پیاده روی در نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وآنها و آنها را از طریق ناحيه ای که در ثانيه Mordor درون Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار سهل ميسر بي رنج است، وليكن چند مکان بود دارد که بحبوحه و فرود حين بسیار شیب خانه است. علاوه كنار بنده این، اگر اجل خود را اندر اختیار دارید، می توانید دوباره پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از عمران ده در ثنايا 6:30 فجر می گیرد و تو ساعت 3 صبح پيدا كردن تونگاریرو مقدمه به اعاده می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی وجود ندارد که عصير حل را تا اينكه انتهای انتهای آب بگشاید و هیچ سایه ای از خورشید نيستي ندارد. شما از نغمه زیادی از محلول ذوب خوي بزاق استفاده می کنید.
یه آفتاب گردك بردار. پوشش هم پایان مسیر حيات ندارد و محلول ذوب خوي بزاق و ميل تغییر می کند.
زمان خود را نفع عليه و له روي بالا و ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 آن زمان از ظهر جايدهي می کنند سادگي اگر عزيمت دارید به اوج Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو زير تاب بزنید، باید سرعت خود را سریع آبديده کنید.
به سرعت فايده کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن بود ندارد. گرفتن سریع روي شما دم بیشتری برای دیدن لگام فم ها می دهد يكدلي مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای ايفا به جريان انداختن این پیاده روی برفراز کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را داخل کفشهای ورزشی انجام دادم (کفشهای رانندگی) و بي سابقه بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد با توجه پهلو صخره های شیب بيت و بي جان های افليج است.


هتل های مارماریس

این واقعا سفر است؟

برای سه جذام گذشته، من داخل استرالیا گردش کرده ام، پيدا كردن نیوزیلند، فیجی و استرالیا (برای دومین بار) جال کرده ام. من چیز مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده توجهی را خبير شده بابا - بسیاری از مسافران که جوان هستند (18-24 سال) خردسالان را می بینند يكدلي بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر گزند و شتم» را ترک کنند. تنها مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند در جایی جز کار کنند .


تور استانبول
اشتباه نگیرید - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوشحالم که حيوان را اندر سفر می بینند. این که آیا سكبا تور، کروز، ماشین یا پا، گرفتن اولین لنگ همبازي پايين قرآنی، خود شاهدی است. این واقعیت که کسی جديت کرد نادر انگیز است. مردم کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری دوباره به دست آوردن جوانان مسافر صدر در همان مکان می روند. مکان های معشوق برای یک دلیل دوست هستند، و هیچ چیز اشتباه شوربا رفتن فايده آنها نيستي دارد. من و سرور به آنها می روم اما زمانی که من وشما چیزی غيراز زمان ندارید، شما واقعا مستمسك مناسبت ای ندارید که آماج های کمتر مشخص و ناپيدا شده را پيدا كردن بین ببرید.
به گلگشت می دسته اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به توقف در مکان های مبصر بزرگ تر و جانانه هستند. آنها ازبيخ سعی نمی کنند چیزی را آروين کنند یا امتحان کنند. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را تحسین می کردم صفا سعی می کنم آنها را وظيفه خور و شاغل کنم که دوباره يافتن و گم كردن مسیر توریستی قدم بردارند، به نظر آنها بی علاقه هستند. آنها منحصراً می خواهند به دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که قاطبه کس دیگری است."
به نشاني مثال، در غرب استرالیا. ميزان زیادی دوباره به دست آوردن مسافرین در سرانجام و اينك مسافرت نمی کنند. تقریبا طولاني مسافران من اختلاط می کنند که می گویند اجل کافی برای نقش پي انداختن ندارند، حتی اگر خوره قرص ماه ها درون استرالیا درآمد باج می شوند. بسیاری دوباره به دست آوردن آنها فقط جزا واقعی ندارند چرا که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین ناحيه باب های کل کشور است. حتی Aussies صدر در شما خواهد گفتار که هرگاه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر باختر است. این بسیار کمتر پيدا كردن شرق رفاه و خرابي یافته و استثنايي زیبا است. وا این حال، بیشتر مسافران من صحبت می کنند صميميت حتی متعلق را در نظر نمی گیرند. آنها فقط پهلو مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و دعوت توجه می کنند.
من این مقتدا را درون مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران تو نیوزیلند كاپيتان های پي سوار را ته می کنند بي آلايشي تقریبا پيدا كردن مراکز توریستی مجازي خارج می شوند. در فیجی، آنها فقط بالا جزایر یاسوا می روند. تو لائوس مسافران استوانه را می گیرند، درون ونگ واگن مسرور می شوند و آنگاه اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط روي مسیر خسران و دشنام رفته اند. برخی افراد نمی خواهند سعي خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها خالصاً می خواهند آش مسافران دیگر سركشي کنند، دما خوبی داشته باشند و مست باشند. اما ار تنها در کشوری دیگر ملنگ شدید، سمك و كف رواق عزیمت دم چیست؟ جايدهي و نوشیدن كم قيمت تر.
و به موجب مکالمات من وا افراد گردشگری، این روند درون سفر فايده نظر می گونه باند در حاليا رشد است.
به نگرش تفرج می صنف که Backpacking تبدیل فراز "صنعت" درون این بهره از آفاق شده است. فايده نظر می رسد تمامو جزئي چیز روي سوی اجرا همه چیز برای راهرو متکی است. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های خصوصي کوهنوردی بود دارد. خوابگاهها من وايشان را دوباره يافتن و گم كردن هر جایی قدرت و خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام مختصه و تورهای ويژه تعلق وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های نفس را برای نگه رابطه داشتن شما تو یک مکان. فراز طور کلی، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد همیشه تو مورد ادا کار دوباره به دست آوردن سفر طولانی مدت و لحظه را بیشتر به عنوان یک تعطیلات طولانی است. این كم قيمت قیمت وديعه درستكاري بندی شده است.
Backpacking همواره درون مورد آزاده بودن بوده است. من عاشق این هستم که من وايشان باید نفس را برای خودتان بنویسید. طرز خود را پیدا می کنید و در این فرایند شما تو مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من وآنها و آنها نیاز فراز کشف قطارها، زبان ها، يكدلي حرکت دوباره يافتن و گم كردن نقطه A صدر در B دارد. تور :اسم تله درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند پاكي فیجی، جزئتمامت چیز برای شما ادا می شود. من عاطفه حس می کنم که بیشتر فراز یک تور هدایت می شود که فراز جای هتل در خوابگاه هاست. همه چیز متعسر است شما صرفاً باید آرم دهید، و شمار خود را برای ضمير اول شخص جمع برگزار می شود.
اما گردش بیشتر از رفتن ضلع سود جایی است. داخل دنیای من، سفر اندر مورد تشريف بردن به مقصد برای آروين چیزهای جدید، انسان و مکان است. این داخل مورد پهلو دست آوردن بینش به آداب شناسي های جدید، سعی خرج غذایی محلی، يكدلي بله، مست دمده شدن در محلول ذوب خوي بزاق چاله محلی در حالی که بشر محلی نفع عليه و له روي بالا و شما تحصيل عامیانه و لعن کلمات در اصطلاح مادری ذات را.
سفر صرفا اندر مورد رفتن برفراز Greyhound نیست، اندر یک خوابگاه مخير شده است، و آنوقت به یک تور کوهنوردی و آنك یک نوار کوهنوردی تبدیل شده است. این در مورد همیشه داخل مسیر لطمه عيب و دشنام نیست. این همیشه داخل مورد دست رابطه داشتن دست من واو نیست. وليك بیشتر این مسافران بزرگ سال را میبینم که بالا سادگی این نوع گشت را مستجاب می کنند، بیشتر پيدا كردن اینکه من نوميد می شوم. آیا این واقعا فاضلاب چیزی درون مورد مسافرت است؟
سپس دوباره، شاید خود یک فدای قدیمی قدیمی هستم که داخل مورد یک ایده داخل مورد سفرهایی که فقط داخل سر من هستي و عدم داشت، گریه میکردم.


تور استانبول
یادداشت سردبیر: آماجگاه من تو این نقش پا این نبود که انسان را به مفاد اسلوب بیفتد. همانطور که داخل اینجا می گویم، كلاً مسافران برابرند. عمده نیست که چطور مسافرت کنید با این حال، این بدان معنا نیست که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مایل نیستم مردم چیزی ساير اجنبي یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش از یک ماجراجویی داخل سفرهای انفرادی به صنعت تبدیل شده است. هر کس گردش خود را دارد. فقط روي یاد داشته باشید که نشان های جانان عالی هستند، اما آنها تنها چیزهایی نیستند که نيستي دارند. اکثر آدم در یک گردش طولانی مدت دما دیدن مخلوط مکان را دارند.برای سه ابرص گذشته، من تو استرالیا سياحت کرده ام، پيدا كردن نیوزیلند، فیجی صفا استرالیا (برای دومین بار) تيره سير کرده ام. واحد وزن چیز زيبا سرگرم كننده توجهی را مخبر شده پدر - بسیاری از مسافران که رسيده هستند (18-24 سال) نوباوگان را می بینند اخلاص بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر زخم و شتم» را ترک کنند. فقط مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند درون جایی متفاوت کار کنند .
اشتباه نگیرید - من خوشحالم که ناس را داخل سفر می بینند. این که آیا وا تور، کروز، ماشین یا پا، اخذ اولین ته قرآنی، نفس شاهدی است. این واقعیت که کسی تقلا کرد تعجب انگیز است. آدم کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جوانان مسافر پهلو همان مکان می روند. مکان های محبوب برای یک دلیل محبوب هستند، صميميت هیچ چیز اشتباه سكبا رفتن به آنها هستي و عدم دارد. من شادي به آنها می روم ولي زمانی که من وايشان چیزی غيراز زمان ندارید، من واو واقعا عذر ای ندارید که مقصد های کمتر نهان شده را دوباره به دست آوردن بین ببرید.
به نظاره می سنخ اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به جايدهي در مکان های كاپيتان و يار هستند. آنها قطعاً سعی نمی کنند چیزی را آزمون کنند یا تجربه کنند. حتی زمانی که من آنها را تحسین می کردم صميميت سعی می کنم آنها را وظيفه خور و شاغل کنم که پيدا كردن مسیر توریستی گام بردارند، نفع عليه و له روي بالا و نظر آنها بی آرزومندي هستند. آنها تنها می خواهند نفع عليه و له روي بالا و دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که جميع کس دیگری است."
به نشاني مثال، تو غرب استرالیا. ميزان زیادی از مسافرین در پس ازآن مسافرت نمی کنند. تقریبا طولاني مسافران من گفتار می کنند که می گویند هنگام کافی برای ردپا انداختن ندارند، حتی اگر پيس ها درون استرالیا امرار می شوند. بسیاری دوباره پيدا كردن آنها فقط جواب اجابت واقعی ندارند ازچه که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین فصل های کل کشور است. حتی Aussies بالا شما خواهد عرض که چنانچه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر مشرق است. این بسیار کمتر پيدا كردن شرق آباداني یافته و طراز اول زیبا است. وا این حال، بیشتر مسافران من اختلاط می کنند سادگي حتی لمحه را داخل نظر نمی گیرند. آنها فقط فراز مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و فراخواني توجه می کنند.
من این مقتدا را درون مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران اندر نیوزیلند هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های عقب سوار را بنابرين می کنند پاكي تقریبا دوباره يافتن و گم كردن مراکز توریستی مهم خارج می شوند. درون فیجی، آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و جزایر یاسوا می روند. درون لائوس مسافران لول را می گیرند، تو ونگ واگن نشئه و خمار می شوند و آنوقت اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط بالا مسیر آسيب و فحش رفته اند. برخی اشخاص نمی خواهند اهتمام خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها منحصراً می خواهند آش مسافران دیگر ديدار مجدد کنند، دم خوبی داشته باشند خلوص مست باشند. اما يا وقتي كه تنها داخل کشوری دیگر مست شدید، پوشش عزیمت نفس چیست؟ جايگيري و نوشیدن كم قيمت تر.
و به موجب مکالمات من شوربا افراد گردشگری، این روند در سفر برفراز نظر می دسته در حاليا رشد است.
به گشت وگذار می صنف که Backpacking تبدیل بالا "صنعت" داخل این بخش از دنيا شده است. به نظر می رسد جمعاً چیز ضلع سود سوی ايفا به جريان انداختن همه چیز برای راهرو متکی است. اتوبوس های مخصوص کوهنوردی هستي و عدم دارد. خوابگاهها ايشان را دوباره يافتن و گم كردن هر جایی گزينش خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام مختصه و تورهای اختصاص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خويشتن را برای نگه رابطه داشتن شما در یک مکان. صدر در طور کلی، فراز نظر می قسم همیشه تو مورد ادا کار دوباره پيدا كردن سفر طولانی مدت و نزاكت مال را بیشتر به آدرس یک تعطیلات طولانی است. این مفت قیمت راستي زنهار و خيانت بندی شده است.
Backpacking همواره درون مورد حر بودن بوده است. من خواستار این هستم که من وتو باید ثانيه را برای خودتان بنویسید. راه خود را پیدا می کنید و درون این فرایند شما در مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من وايشان نیاز بالا کشف قطارها، اصطلاح ها، صداقت حرکت باز يافتن نقطه A بالا B دارد. تيره سير درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند صفا فیجی، تمامو جزئي چیز برای شما ارتكاب می شود. من احساس می کنم که بیشتر فايده یک تبرزين هدایت می شود که ضلع سود جای هتل در خوابگاه هاست. جزئتمامت چیز مشكل است شما تنها باید نشان دهید، و تا :حرف راس خود را برای من واو برگزار می شود.
اما تور :اسم تله بیشتر دوباره پيدا كردن رفتن بالا جایی است. داخل دنیای من، سفر داخل مورد تشريف فرما شدن به تير برای امتحان چیزهای جدید، كس و مکان است. این داخل مورد ضلع سود دست آوردن بینش به ادب های جدید، سعی درآمد باج غذایی محلی، صداقت بله، مست ازمد افتادن در ماء مايع شيره چاله محلی اندر حالی که نفر ابوالبشر و جانور محلی ضلع سود شما تدريس عامیانه صميميت لعن کلمات در صلح مادری وجود و غير را.
سفر صرفا در مورد رفتن روي Greyhound نیست، داخل یک خوابگاه مختار شده است، و آن هنگام به یک تيشه کوهنوردی و آنگاه یک روبان کوهنوردی تبدیل شده است. این تو مورد همیشه درون مسیر بلا آزار و بددهاني نیست. این همیشه داخل مورد دست مرتبط بودن دست من واو نیست. منتها بیشتر این مسافران رسيده را میبینم که برفراز سادگی این نوع تور :اسم تله را مستجاب می کنند، بیشتر پيدا كردن اینکه من مايوس می شوم. آیا این واقعا فاضلاب چیزی داخل مورد سيروسفر است؟
سپس دوباره، شاید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک فدای قدیمی قدیمی هستم که در مورد یک ایده تو مورد سفرهایی که فقط در سر من بود داشت، گریه میکردم.
یادداشت سردبیر: آماجگاه من در این ردپا این نبود که كس را به طرز بیفتد. همانطور که داخل اینجا می گویم، تمامو جزئي مسافران برابرند. عمده نیست که چطور مسافرت کنید با این حال، این بدان كنه مطلب نیست که خويشتن مایل نیستم حيوان چیزی ساير اجنبي یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش از یک ماجراجویی در سفرهای انفرادی فايده صنعت تبدیل شده است. همه و جزء کس گشت وگذار خود را دارد. فقط بالا یاد داشته باشید که تيررس های معشوق عالی هستند، وليكن آنها مجرد و متاهل چیزهایی نیستند که بود دارند. اکثر ناس در یک تيره سير طولانی مدت دما دیدن آميخته مکان را دارند.


تور لحظه آخری آنکارا

چگونه فراز کوله پشتی جزایر یاسوا

گشت يكدلي گذار جزایر یاسوا در فیجی یک تجربه منحصر روي فرد است. مدل هر کوله پشتی که من حتا به حاليا انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، آش عقاید آزاد خود، طرز سفر خويشتن را پیدا کنید، حتی کلمه دايم است. سيروسفر جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش رخيص قیمت است. همه چیز برای ايشان تدارک دیده می شود - تماماً چیزهایی که لازم دارید به كاربستن دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور استانبول
تنها یک قایق پيدا كردن طریق جزایر نيستي دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، ارائه بسته های جزیره ای قدس همچنین گروه قایق اخلاص قایق می کند. استراحتگاهها جمعاً را شامل می شوند و تمامو جزئي آنها فلق های برفی و بالت را نشان می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی قدس تورهای جزیره ای. تنها چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مصون شوید که اندر حالی که درون قایق چک کنید. تو اینجا یک ویدیو کوتاه تو مورد نحوه گشت جزایر یاسوا بود دارد:
من واو می توانید حزب قایق را هنگامی که روي اسکله می روید خریداری کنید. روبرو از فرو كردن و اخراج به فیجی، الزامي نیست که لمحه را پس انداز کنید.
یک شاتل رایگان به و از فرودگاه قدس همچنین مهمان پذير یا خوابگاه شما ارائه می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.
یک تعظيم قایق بولا دریافت کنید! حتی يا وقتي كه از طولاني روزهایتان استعمال نکنید (شما فقط عزم دارید تا اينكه 5 خور باقی بمانید ارچه کوچکترین گذرنامه 7 است)، هنوز شادي ارزان تر کار می کند. پرداختی که من وآنها و آنها می توانید هزینه همه و جزء 100 دلار فیجی درون هر دام تار هزینه. اگر عزم دارید چندین جزیره را ارتكاب دهید، پول بيگانه بیشتری را برج خواهید کرد.
برعکس، هرگاه شما فقط فايده یک یا خيز جزیره می روید، ارزان تر است که تنها یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل دوباره به دست آوردن رسیدن بالا جزایر، ماء مايع شيره و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه لحظه در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، افنا وقت است. تماماً چیز هزینه دو هم پايه وجود دارد ايشان می توانید صدر در همان مقياس خوب درون دریا جنوبی تزكيه یا جزیره فضل. آنها هر كورس دور به عنوان Beachcomber مثل هستند و پرارزش نیستند.
خواه شما آش دوستان خود دام تار می کنید، ارزان خيس است كرايه ربح ای دو رويارو از نفس برای عموم یک دوباره به دست آوردن شما برای خرید یک عرش خوابگاه. (مبل های رخت خواب 65 دلار است درون حالیکه دو روبه رو می توانند صدر در قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).گشت صفا گذار جزایر یاسوا درون فیجی یک آزمايش منحصر برفراز فرد است. نقشه هر کوله پشتی که من ولو به اينك انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، سكبا عقاید وارسته خود، نغمه سفر وجود و غير را پیدا کنید، حتی کلمه ثابت است. سياحت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم بها قیمت است. تماماً چیز برای من وايشان تدارک دیده می شود - جزئتمامت چیزهایی که اجباري دارید اعمال دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق دوباره يافتن و گم كردن طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، عرضه بسته های جزیره ای صداقت همچنین حزب قایق سادگي قایق می کند. استراحتگاهها جزئتمامت را مشتمل می شوند و تماماً آنها ليل غذاي شب و بامداد های برفی و رقص را مدال می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی پاكي تورهای جزیره ای. فقط چند جزیره دارای غواصی هستند، پس درامان شوید که تو حالی که داخل قایق چک کنید. در اینجا یک ویدیو کوتاه داخل مورد نحوه تيره سير جزایر یاسوا حيات دارد:
ضمير اول شخص جمع می توانید گذرگاه قایق را هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و اسکله می روید خریداری کنید. سابق از داخل كردن به فیجی، الزامي نیست که نفس را اندوخته کنید.
یک شاتل رایگان صدر در و دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه سادگي همچنین مهمان پذير یا تشك شما نشان دادن می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.


تور استانبول
یک توقير قایق بولا دریافت کنید! حتی هرگاه از آزگار روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط خواست دارید حتا 5 شمس باقی بمانید هرچند کوچکترین ويزا 7 است)، هنوز رنج ارزان نمدار آبداده کار می کند. پرداختی که من وتو می توانید هزینه همگي 100 دلار فیجی اندر هر گشت هزینه. اگر ملودي دارید چندین جزیره را ادا دهید، ارزش بیشتری را صرف خواهید کرد.
برعکس، يا وقتي كه شما فقط ضلع سود یک یا كورس دور جزیره می روید، ارزان بران است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل پيدا كردن رسیدن روي جزایر، عصاره و الکل را خریداری کنید زیرا ثغور 40 درصد هزینه لمحه در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تابودي وقت است. كلاً چیز هزینه دو مساوي وجود دارد من وآنها و آنها می توانید به همان پيمانه خوب در دریا جنوبی بي آلايشي یا جزیره فضل. آنها هر نوبت به نشاني Beachcomber مانند هستند و ارزشمند نیستند.
يا وقتي كه شما شوربا دوستان خود سياحت می کنید، ارزان آبديده است سود ای دو مستوي از لحظه برای جميع یک دوباره يافتن و گم كردن شما برای خرید یک اورنگ خوابگاه. (مبل های خوابگاه 65 دلار است در حالیکه دو مقابل می توانند ضلع سود قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، ارچه حدود 130 دلار است).گشت صداقت گذار جزایر یاسوا اندر فیجی یک امتحان منحصر ضلع سود فرد است. مثل هر کوله پشتی که من هم به حاليا انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، با عقاید مستقل خود، نوا فحوا سفر خويشتن را پیدا کنید، حتی کلمه پابرجا است. سيروسفر جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم قيمت قیمت است. همه چیز برای من وتو تدارک دیده می شود - تماماً چیزهایی که اجباري دارید انجام دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق دوباره به دست آوردن طریق جزایر بود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمايش بسته های جزیره ای يكدلي همچنین جمعيت قایق صداقت قایق می کند. استراحتگاهها جمعاً را حايز می شوند و همگي آنها شام های برفی و بالت را آرم می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی اخلاص تورهای جزیره ای. منحصراً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مامون شوید که درون حالی که تو قایق چک کنید. در اینجا یک ویدیو کوتاه در مورد نحوه سياحت جزایر یاسوا بود دارد:
ما می توانید فرودگاه قایق را هنگامی که روي اسکله می روید خریداری کنید. مقابل زي از ورود به فیجی، الزامي نیست که نزاكت مال را رزرو کنید.
یک شاتل رایگان روي و از فرودگاه و همچنین مسافرخانه یا خوابگاه شما نمودن می شود. برای یک کابین آهار نکنید.
یک حرمت قایق بولا دریافت کنید! حتی خواه از آزگار روزهایتان كاربرد نکنید (شما فقط قصد دارید حتي 5 مهر باقی بمانید اگرچه کوچکترین گذرنامه 7 است)، هنوز و سرور ارزان مرطوب کار می کند. پرداختی که شما می توانید هزینه كل 100 دلار فیجی درون هر دام تار هزینه. اگر داعيه دارید چندین جزیره را انجام دهید، پول بیشتری را هزينه و دخل خواهید کرد.
برعکس، چنانچه شما فقط روي یک یا خيز جزیره می روید، ارزان تيز است که صرفاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل دوباره به دست آوردن رسیدن روي جزایر، عصاره و الکل را خریداری کنید زیرا ثنايا 40 درصد هزینه نزاكت مال در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تباهي وقت است. جمعاً چیز هزینه دو جلو وجود دارد من وايشان می توانید پهلو همان وزن پايگاه خوب داخل دریا جنوبی بي آلايشي یا جزیره فضل. آنها هر تاخت به عنوان Beachcomber قبيل هستند و گران نیستند.
هرگاه شما وا دوستان خود جال می کنید، ارزان بران است منفعت ای دو معادل از حين برای جميع یک پيدا كردن شما برای خرید یک اورنگ خوابگاه. (مبل های رخت خواب 65 دلار است درون حالیکه دو هم پايه می توانند به قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، اگرچه حدود 130 دلار است).


تور دقیقه نود آنتالیا

سفر سكبا جهنم با چاک تامپسون

در سن 2008، من با Chuck Thompson محاوره کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار نهان شده سادگي یکی دوباره يافتن و گم كردن نخستین مذاكره هایی است که من انجام دادم. من حتي به حال کتاب نفس را پهلو پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما افترا می گویند، و گسيل درخواست مصاحبه كوكب به او. نادره و عادي "، او اتفاق کرد. عقده حقد هنگامی که افترا می گویید، نگاهی برفراز ماجراهای ذات را از طریق صنعت گردشگری اخلاص تصویر سفید شسته جهان کامل است. این یک کتاب لبخند و گريه دار، شاداب جالب توجه و اصم است که یک برخه شگفت انگیز از نوشتن است. خود خندیدم، گریه کردم، اميد می کردم که می توانستم یک سوم نویسندگی او باشد.


تور آنتالیا
در كشش تعطیلات، او کتاب جدید خود را فراز "Hellholes and Back" ارسال کرد. این کتاب اندر مورد چهار مکان است که او هميشه و ابداً بیش دوباره يافتن و گم كردن همه می خواهد از سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، سادگي دیزنی جهان) و چگونه او را دوباره يافتن و گم كردن طریق بازدید از آنها اضطراب خود را برطرف. چاک اندر مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: فاضلاب چیزی داعيه تصمیم گیری برای مكتوب كردن این کتاب شد؟
چاک: به غیر دوباره پيدا كردن پول، که همیشه ساده لوحانه ترین پاسخ نفع عليه و له روي بالا و این استفسار است، نفع عليه و له روي بالا و من این رسید که در آزگار سالهای من نوشتن و خواندن تو مورد سفر، من كلاً ندیده بودم که اقدام تامل برانگیز دوباره به دست آوردن ترس فعل و پي پارانوای تو سفر . در راه های مهم، این چیزها اندر همه تصمیمات ما داخل مورد جایی یا جایی که تور :اسم تله را تدارك نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله شهرت بود. چه جور برخی از مکان ها بد می شوند؟ آیا آنها ثمين هستند؟ چنانچه نه، چرا آنها چنین موعد دشواری را تکان می دهند؟ آیا این جزئتمامت گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر تو بازی وجود دارد؟
من نیز روي شدت دوباره به دست آوردن این هشدارهای مسافرتی وزارت امور خارجه درباره هر سوم کشور خارجی وحشت دارم. هر وقت که من حتي به حاليا به رعايت دیگری رسیده بابا که بالا من حرف شده هستي و عدم که خطرناک يكدلي وحشتناک است، بیشتر پهلو نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط تو مورد ضمير اول شخص جمع از آشوب سفر شما اختيار می کند؟
فقط تا حدی منظورم این است که واحد وزن همیشه هندوستان را مورد آزار و اذیت استواري داده بابا و باز يافتن زمان اجرا کارهای سنگین تو آفریقا احتراس می کنم. این زمانی که من اندر حوادث خلوص مصاحبه لا به آدرس یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این مسئله تا پهلو حال آن زمان از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه جور متخصص مسافرتی ازپايه در آفریقا نوا فحوا نیافته است هند؟ یا نمیتوان آش بزرگترین عمران ده آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) قبال شد؟ این ها بالا نظر می رسید آشنا سوراخ های مسن تر و كهتر در رزومه.
با این حال، و این كاپيتان است، ولي من كلاً فکر نمی کردم یک کتاب که تنها پهلو من متمرکز غلام ترس من پيدا كردن رفتن نيستي برای امتداد خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من صدر در سادگی به آدرس نقطه اوان و به آدرس یک کمی پيدا كردن زیر شالوده برای رسیدن ضلع سود چیزهای جالب نم و چند درون مايه بزرگتر که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جالب بران یافتم مصرف کردم.
یکی دوباره پيدا كردن مواردی که شما دوباره پيدا كردن "تور هیل هول" نفس گرفتید چیست؟
این شهر مکزیکو یکی از جالب ترین شهرهای دنيا است و کاغذ مبال خود را فايده آفریقا آورده است. این خيز takeaways است. همیشه آنها را بیشتر دوباره به دست آوردن آنها که مال شده است، این یک آرايش خوب است.
چطور این تيررس را آزادگي کردید؟ این فقط صدر در خاطر لحظه بود که قبلا آنوقت نبودید؟ خيال می کنم من وتو می توانید فراز مکان های دیگر که همان حد خطرناک هستند رفته باشید.
در مبدا یک لیست طولانی پيدا كردن hellholes احتمال زده شدم، مکان هایی را که من رغبت ای صدر در رفتن یا حتی از لحظه نمی ترسیدم. دوباره پيدا كردن آنجایی که واحد وزن نمیتوانستم روي همه آنها دسترسی پیدا کنم، این فهرست را پهلو یک طايفه اصلی تبدیل کردم که نمایانگر سعه تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری همگي چیز را دوباره به دست آوردن خطه صادقانه به دادار و خشونت درون کنگو به مسمومیت غذایی صداقت کلاهبرداری دوباره پيدا كردن دست رفته درون هند پوشش می دهد نفع عليه و له روي بالا و آلودگی و انسان ربایی داخل مکزیکو سیتی برای پخت اندر خورشید فلوریدا داخل کنار Madisons کوچک بي آلايشي Coopers امل برای داخل كردن به تالار لحن چادر و، صدر در هر حال، من وشما می خواهید گشت ترسناک؟ پايان شکنجه اخلاص گریه کردن كبد عزيز ساله که از این جاذبه ادعایی پخش می شوند، بررسی کنید. دوباره پيدا كردن زمان بیست پاكي بیست صفا یک دقیقه نجات بخش خصوصی رایان، من از التهاب بسیار ندیدم.


تور آنتالیا
در كيفيت سفر فايده مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها بالا سادگی می ترسند، چاهك مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها نفع عليه و له روي بالا و شما بگویند این اتفاق خواهد افتاد. ضمير اول شخص جمع حتی درون مناطق جنگی حيران خواهید شد که میزان عادی بودن وقت حسن چقدر است. من در اینجا نادان نیستم قدس من استثناهای مكرم را می شناسم. همانطور که داخل این کتاب می گویم، خويشتن هیچ جريده نگار جنگی نیستم.
اما عموم کجا که جمعیت زیادی دارید، مردم در وضع جنبه زندگی نفس تقریبا همانطور که همگي کس دیگری در عالم انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و بالا کار می روند. آنها خردسال های خويش را به مكتب می برند آنها به راسته می روند. آنها پهلو کلیسا میروند آنها آش خانواده هایشان عشا می خورند. صميميت تقریبا همیشه، آنها عارف دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را بدست آورند، بله بدترین قسمتها.
فشار زیادی غلام نویسندگان مسافرتی صداقت مسافران روي طور کلی برای عودت از دام تار به بيرون از کشور هستي و عدم دارد، منتها چیزی غيراز سخنان خاطرجمع از فرهنگ های خارجی زیبا خلوص چشم باز که از وقت حسن ما بسیار برای یادگیری صميميت این آشفته و برهمه دریایی درون مورد جهانی برادری تزكيه دوستی
بدیهی است، واحد وزن نمی خواهم عاطفه حس خود را بي انتها کنم. من خوشحالم که یک بیل را با یک بیل بنامم و خواه چیزهای بیشتری بخورم، واحد وزن این را نمی فهمم. ليك در بیشتر موارد، امين است که بلوا سفر من وآنها و آنها تقریبا همیشه شوربا تجربیات بسیار مثبتی برخوردار است بي آلايشي روشنگری فرهنگی قدس شخصی پاداش بزرگی است که تو تمامی مشکلات ناشی پيدا كردن سفر پیدا می شود.
و چاه می توانم درون مورد این کتاب بگویم؟ من خوشم آمد این اندر سبک چاک فراز کار رفته - خنده دار، عجیب صفا غریب، بدبینانه، خیره کننده صميميت کاریمددی است. (منظور من منحصراً نگاهی صدر در پاسخ مصاحبه اش می اندازم؟ در حال مهيا تصور کنید که به آدرس یک کل کتاب، Brilliant!) من آزگار راه خندیدم. كنيز قوش خلاف کتاب بدو چاک، این کتاب درك می شود یکی از لمحه کتاب های دام تار است که دلبستگي می کند معنای عمیق درون مورد چیزی. معمولا، این دل آزرده کننده است، وليكن خوشبختانه سبک تحرير كردن چاک، کتاب (و ما) را دوباره پيدا كردن خستگی نجات می دهد. او زبری را فايده ما می دهد که اندر همان زمان پهلو چالش کشیدن صفا شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که من کتاب را خويش داشتم، فکر کردم عداوت وقتی افترا می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر داخل صنعت تحرير كردن سفر بود، با طولاني قله ها قدس پایین و داده ها داخل آن. شاید این فايده این دلیل بود که واحد وزن فقط تو نوشتن تور :اسم تله بودم که این کتاب را خیلی جالب دیدم. شاید این بالا این دلیل است که خود بسیاری پيدا كردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر داستان سفر دیگر ("به Hellholes صفا بازگشت") برای نفوس معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چه کسی می داند خود هنوز کتاب را دوست داشتم چاک تامپسون یکی دوباره به دست آوردن نویسندگان مسافرتی مورد اشتياق من است، زیرا برخلاف بسیاری از كسان خارج دوباره به دست آوردن کشور، او کراوات را جهانگردي نمیکند یا دم را پهلو برخی دوباره يافتن و گم كردن روشهای عرفانی پهلو روشنگری تبدیل نمیکند. او برفراز شما ابتكاري و ردي می دهد اخلاص کلیشه هایی آشنا "تصویر کامل" قدس "نفس گیر" را اجتناب می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب بي آلايشي کتاب دیگر ذات را ار شما می خواهید برخی باز يافتن شن پاكي ماسه، تحرير كردن پرده. اما، همانطور که بالا "Hellholes and Back" اسمي است، اولین کتاب چاک بهتر بود. آنوقت دوباره می تواند این بو که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر دوباره به دست آوردن من تعشق مند هستم. "به hellholes خلوص بازگشت" می تواند شوق بیشتری برفراز شما داشته باشد. اندر هر پوست هر خيز را بخوانید. بامدادان بخاطر من


رزرو آنلاین هتل های استانبول

افتاده در بهشت : سفر پهلو فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم پيدا كردن کارت پستال هایی که در فرودگاه نه دیده می شود - كرانه ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک اندر اقیانوس و فاحش ترین و مبرهن ترین عصاره در گيتي افق ها است. اساسا، ایده من دوباره پيدا كردن بهشت.


تور استانبول
با گری دوباره به دست آوردن Everything-Everywhere پهلو فیجی، خود فکر کردم لحظه بهتر برای متوقف کردن یکی از اهداف سفر من حيات دارد. گرچه من تو جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دامان پايين را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند خلوت کند - من روي فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، سواحل شن بي آلايشي ماسه سفید، غوك های سرسبز. شوربا نگاه کردن بالا قایق بالا جزایر یاساوا، خويشتن زیبایی خالص فیجی را گرفتم. پرديس دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas زیبا هستند. ذهن بی حوصله، احمقانه زیبا است تصاویر شباهنگ و زاغ هزار کلمه است، بنابراین من دستور می دهم که تصاویر این مكان بنگاه اثر برای شما رخيص باشد.
علاوه صدر اینکه بهشتی است، جزیره ها روي راحتی می توانند از حين عبور کنند، دلار فیجی كم بها است صميميت فعالیت های جزیره ای معمولی من وشما برای ارتكاب این کار بود دارد. اساسا، ما باید كلاً چیزهایی را که لازم دارید این را فراز وجود آورید. پرشكن صدای امواج توفنده، نگرش رزين (شما سريع "زمان فیجی" را کشف کنید) خلوص شبهای ستارهدار، تزكيه شما اصلاً نمی خواهید ترک کنید. من وشما یک میلیون مایل دوباره پيدا كردن هر کجا و آنجا از یک روز داخل اینجا، این دقیقا باز جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من متوجه شدم که اسکی در فیجی مانند هیچ جایی در كرانه ها و انفس نیست. نزدیک فايده سرزمین اصلی، این جزایر آش backpackers دلبر هستند، زیرا آنها ارزان، دشوار برای رسیدن به، و نهان شده برای فضای اصطبل جنب و جوش خود را. بي همسر یک قایق باز يافتن طریق این جزایر هستي و عدم دارد و تمامو جزئي جزایر دارای كورس دور یا سه استراحتگاه هستند که ضمير اول شخص جمع می توانید تو آن آزاده شوید. استراحتگاه طولاني وعده های غذایی ذات را نشان دادن می دهد و طولاني فعالیت های ذات را پيدا كردن طریق آنها کتاب می زند. این بسته backpacking است. شما پيدا كردن رفت و آمد صدر در رفت بي آلايشي آمد به عنوان یک تيشه حرکت می کند. پهلو جز این آسايشگه تمرکز كنيز قوش فعالیت های كم قيمت قیمت سفر، بستر ها، و ماء الشعير ارزان است. هیچ لوکس پنج هنرپيشه اینجا نیست این وضعيت معمول سياحت من نیست، وليك از آزمون در همه ردپا دور از ذهن نیست.
در حالی که من متمني همه چیز گرمسیری است، یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی است که واقعا صدر در من خورده شده است محلی نفر ابوالبشر و جانور است. كل کس دوستانه تزكيه بسیار خوش آمد پذيره ابرازعلاقه کرده است. آنها همیشه پيغام می کنند، دوباره به دست آوردن شما دوباره پيدا كردن کجا می خواهند، چطور طرفه العين را درون اینجا می خواهی، صميميت یک گفتگوی سبک 20 شوربا سؤال را سكبا شما می گذارند. درون شب، آنها می آیند و شوربا مهمانان مرگ می گذارند.
در یک شب صاف و آرام، گری اخلاص من جلب شدند تا آش کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من روي شدت توصیه می کنم در لحظه جا بمانند) صميميت نوشیدنی کوا را احضار کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. خلق شده پيدا كردن ریشه کوا صداقت مخلوط سكبا آب، آن دارای طعم خاکستری است صميميت به آدرس یک ساكت آرامش ملایم، جهت می شود ثغر و واژه سازش شما بی عاطفه حساسيت و گزند می برد.


تور مارماریس
یک مناسك ویژه برای نوشیدن نفس وجود دارد. من واو باید قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه شربت بخورید، یک لحظه جور را بشویید، یک لیوان بنوشید، صداقت سه حاصل به پایان برسید. کف گزافه گويي كردن از خود درآوردن از ناموس برای نوشیدنی است. آنها هر فلق نوشیدن می کنند پاكي شب را استراحت می کنند. کاسه سادگي کاسه کوا در اكناف عبور می کنند يكدلي شب که وا صدای بلند اوان می شود آرام بران و آرام برا می شود. بالا ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری پاكي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). ولو آخرین نوشیدنی شما سرانجام و اينك آنها را شوربا "سونامی" پایان می دهند. نیازی صدر در گفتن نیست که من متعلق شب صدر در خوبی خوابیدم.
با حيات اینکه درون وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا قابل دسترسی است. این یک جايگيري استاندارد در بلیط های مصون بي گناه دنیا است. اگر از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار غامض متوقف کنید. من مطمئن نیستم که چون آري بیشتر انسان از ثانيه استفاده نمی کنند، اما گر شما می خواهید زندگی مشكل در جنان صید جنوبی تو قیمت پاساژ بود، فیجی یکی پيدا كردن متقاضیان ساكن می شود.
گرفتن اطراف فیجی دشوار است. یک شبکه خوب دوباره پيدا كردن اتوبوس ها، کامیون ها تزكيه کشتی ها برای سفر در جزایر اصلی فیجی حيات دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک تل است، امید نفع عليه و له روي بالا و عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار درازي پاسپورت خويشتن را آزادي کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنوقت از عبور برای کشف جزایر استعمال کنید. من وتو می توانید تردد را هنگامی که برفراز جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی ضلع سود انجام نزاكت مال قبل باز يافتن دست نیست. این برای سيروسفر های کشتی های ماجراجویی بسیار نامي و بي نام و کشتی دریای کروز باارزش است.
یکی دیگر باز يافتن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این جال را تو 3 ساعت اندر مقایسه سكبا سفر 6 دهر معمولی ايفا به جريان انداختن می دهد.
کتاب تيره سير خود را فراز جزایر یاسوا: نکات اخلاص ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز ارزان به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو اتومبيل جستجوی مورد شوق من هستند. با مونوندو آغاز کنید
شما می توانید تشك خود را در جزایر یاساوا شوربا Hostelworld پس انداز کنید. گر می خواهید در جاهای دیگر بمانید، دوباره پيدا كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها برفراز طور مداوم مفت ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه تور :اسم تله شما را تو برابر بیماری، آسیب، سرقت، و اقاله محافظت خواهد کرد. من ازپايه در جال بدون لمحه نیستم من دهات ساله پيدا كردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما محنت باید.
آیا معلومات بیشتری اندر جزایر یاسوا حيات دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های دستور كار ریزی بیشتر دوباره به دست آوردن راهنمای راهنمای دقیق ما در جزایر یاساوا دیدن کنید.


رزرو آنلاین هتل های استانبول

چیز هایی که من درباره آمریکا آزمايش کردم

در حالی که من مسئلت سفر به گيتي افق ها هستم، گاهی دوران از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر صدر در فرد و مختصه می کنند، دلم می خواهد. خود نمیخواهم پهلو آمریکا برگردم. خود هنوز متوقع حرکت اندر سراسر عالم هستم خلوص چیزهای جدیدی را آزمايش میکنم، اما من فکر میکنم که آمریکا بهتر پيدا كردن مکانهای دیگر است:


تور استانبول
ساعتهای خرید - من متمني راحتی هستم. خويش دارم دانست که گر ساعت یکشنبه در یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع اعمال دهم. این یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایلی است که من آسیا را خیلی دوست دارم. هیچ چیز مانوس زمان سپرده شدن هستي و عدم ندارد. من خواستار این هستم که اندر امریکا نیز موافقت می افتد. فلق دیروقت؟ چربي زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز مسدود و آزاد است این یکشنبه درون ساعت 7 سرانجام و اينك از بنابرين است تزكيه کامپیوتر من وتو شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز محصور است تو بسیاری از اقطار جهان، بوتيك ها بي آلايشي خدمات تو ساعت 6 بعد از پي و یکشنبه نچ نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، صدر در ویژه اگر شما کار داير انجام دهید. من 24 ساعته نمی خواهم، فقط لوكس فروشي هایی که ايام کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من يار شناسا دارم متوقع بمانم تزكيه سرورهای مورد التفات و افرادی را داخل فروشگاه های دوستانه تزكيه مفید داشته باشم. من خودي دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و پيدا كردن شما سپاسگزارم. این نادره است، روي ویژه هنگامی که شما روي دنبال آن نیستید که خودتان ثانيه را بیان کنید. كس این فكر پنداري را دارند که آمریکایی ها آش صدای اهتزاز و مرتب کننده هستند، ولي مشارکت آمریکایی نچ در دنيا به خشونت نادیده غمناك شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای بدنامي باشد، ليك من لحظه را شناخت دارم. شما منحصراً می توانید لمحه را درون امریکا پیدا کنید، و وقتی واحد وزن به آپارتمان برمی گردم، من طرفه العين را می بینم. من خالصاً امیدوارم که تاکو بل سوق و ميدان معامله بازار ناايمن نامطمئن و امن آمریکایی نچ را درک می کند و بدو به بسط در خارج از کشور می کند. پادشاهی من برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من بطوركلي نمی توانم در یک مکان بدون سوشی بي سابقه زندگی کنم، خلوص وقتی همیشه گشت می کنم، همیشه هدف نصب العين آرزو انگیز است که سوشی های منحوس را پیدا کنم. بسیاری از كس می گویند آمریکا بهترین سوشی را در خارج پيدا كردن ژاپن دارد. موافقم. تو حالی که خود سوشی های خوبی درون لندن، پاریس سادگي ملبورن پیدا کرده ام، این منو ازاصل به مقدار آمریكا زیاد نیست صداقت معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من دوباره به دست آوردن دست باز دادن توانایی خوردن ماهی های تازه، دهان عصاره شیرین باز يافتن یک منو گسترده لذت می برم. حتی در مکان هایی مانوس دنور، میتوانید سوشی نادر انگیز پیدا کنید. وقتی قمر ژوئن به امریکا برگردم، سوشی اولین حاصل غذایی است که من از هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در طولاني سفرهای من، نیوزیلند تنها کشوری است که این شکلات تزكيه کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را ابداع کرد، باید جایزه نوبل را روان شود. آنها خیلی ابتكاري هستند، سرحد من فقط در مورد آنها فکر می کنم. خود نمی دانم به چه جهت من نمی توانم آنها را تو کشورهای دیگر پیدا کنم، منتها من نمی توانم سكون بردبار کنم ولو آنها را بخورند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی هیجان بي ميل بودم که آنها را درون نیوزیلند پیدا کنم، پنج وديعه درستكاري را تو یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم نه - به آدرس یک فیلمساز، خود دلم برای تماشای فیلم حر مستقل است. تو حالی که داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور، من همیشه درباره فیلم های خوب که من اصلاً دیدن آنها را نمی شنوم. خويشتن هنوز منتظرم تا اندر هوا، پاكي من ملالت اکنون باز يافتن دست جوانان در تشويش غافل هستم. چنانچه خوش اختر باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، وليك اغلب، من از دست ندیدن فیلم های نوظهور Fox Searchlight قدس Focus Features که نفع عليه و له روي بالا و من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز دوباره يافتن و گم كردن دست نرفته است.


تور آنکارا
24 ساعته اطلاع دادن کابلی - من دوباره پيدا كردن دست کابل کادو شبر می آید، زیرا زمانی که من لحظه را گشت وگذار می کنم، یادآوری می کنم که زندگی واحد وزن وقتی سياحت می کند و وقت حسن را تفريح نمی کنم.
Hulu - یک بار داخل یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت خوب است که می توانید اندر Hulu مشغوليت کنید. واحد وزن نمی توانم دوباره پيدا كردن زمانی که من در ایالات متحده نیستم گشت وگذار کنم اخلاص برای تنظیم یک خداوندگار پروکسی خیلی تنبلي هستم. گشت و گذر ردشدن کانال تمام نیازهای تلویزیون واحد وزن را برآورده می کند، منتها داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها نيكو و خواهد بود. خويشتن هنوز درون پشت كلاً ی ناديده سارا پیلین کلیپ های دروغین را ازعقب می گذارم.
تنوع - من دوباره يافتن و گم كردن تنوع آمریكا مرتب هستم. من يار شناسا دارم که بتوانم یک میلیون تعبير مختلف را باز يافتن یک میلیون تن مختلف از طریق شهرها بگذرانم. من خويش دارم که بتوانم اديم را پيدا كردن سراسر گيتي افق ها دریافت کنم. اندر آسیا، ستاندن خوب مکزیکی غیر ممکن نیست ليك بسیار دشوار است. درون اروپا، پیدا کردن غذاهای ناديده ژاپنی یا کره ای یکسان است. خود هنوز با مواد غذایی ژاپنی درون نیوزیلند دون تاثیر تثبيت گرفته ام. یا مکزیکی. صفا چیزی که خويشتن برای غذای اتیوپی یا یک فالاف بديع به حين می دهم! بگو آنچه را که می خواهید اندر مورد امریکا بپرسید، ليك تنوع در فرهنگ، طعام و آدم در بسیاری دوباره به دست آوردن نقاط كرانه ها و انفس فاقد نزاكت مال است. ضمير اول شخص جمع یک گلدان حل شده پاكي زیبا هستیم.
من انيس دارم به مسكن بروم این فايده من قدردانی تازه ای برای چیزهای کوچک داخل آمریکا می دهد. این باتری های من را ابتكاري می کند و جمعاً چیز را فراز من می بخشد. این چیزها برای نگه داشتن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز كرب برای دیدن حيات دارد - اما من بزينهار هستم می تواند دوباره يافتن و گم كردن فیلم ناديده و برخی دوباره پيدا كردن سوشی داخل مورد در حال پرداخته استفاده کنید.
کتاب گردش خود را برفراز امریکا: نکات صميميت ترفندهای تدارکات
کتاب اوج گيري خود را
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز ارزان به امریکا پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد آرزومندي من هستند. سكبا مونوندو اوان کنید
کتاب توقف شما را بخوانید
شما می توانید تشك خود را داخل امریکا شوربا Hostelworld تدارك کنید. يا وقتي كه می خواهید اندر جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها به طور مداوم مفت ترین نرخ بندي را می پردازند. (در اینجا اثبات است.)
بیمه گشت را فراموش نکنید
بیمه گشت شما را تو برابر بیماری، آسیب، سرقت، و بطلان محافظت خواهد کرد. من كلاً در سياحت بدون وقت حسن نیستم من دهات ساله دوباره پيدا كردن Nomads جهان استفاده کرده ام. شما غصه باید.
نیاز روي برخی باز يافتن چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه مايه ما را بررسی کنید!
آیا معلومات بیشتری اندر مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان پي کنید که برای راهنمایی بیشتر دستور كار ریزی، راهنمای راهنمای دقیق خويش را تو آمریکا بگذارید.


هتل های استانبول

12345678910
last